Hikvision представила нову лінійку продукції …

 Hikvision представила нову лінійку  продукції охоронної сигналізації

У жовтні Hikvision продемонструвала новітні рішення для охоронної сигналізації на міжнародній торговій виставці Security Essen у Німеччині. Особливу увагу компанія приділила інтеграції, продемонструвавши прагнення надавати широкі рішення в області безпеки для клієнтів з різноманітних областей.

Рішення Hikvision для охоронної сигналізації – це повний спектр доступних продуктів і технологій, які можна використовувати разом, закриваючи будь-яку потребу в безпеці рішеннями від одного постачальника.

Посилання на офіційне джерело

“У нас Посилання на офіційне джерело було відмінне шоу. Зацікавленість до різноманітності продуктів Hikvision фантастична, а новий спектр рішень для сигналізації викликав особливий ажіотаж. Це новий інноваційний підхід до інтрузій і перевірки відео”, – сказав Марк Ван дер Путтен, менеджер з продукту.

Він продовжив: “Security Essen одна з провідних світових виставок у сфері безпеки, а наш стенд площею 400 квадратних метрів справив велике враження на клієнтів, як нових, так і теперішніх!”

“Ми хотіли створити історію про те, як наші клієнти можуть використовувати продукти Hikvision у різних додатках. Це також демонструє те, як технології Hikvision і великий портфель підвищують цінність бізнесу наших клієнтів завдяки скрупульозній роботі та глибокої інтеграції у різні аспекти безпеки”.

На стенді Hikvision була представлена новітня версія багаторазового призера – контролера Pyronix Enforcer з допрацьованим корпусом і новою клавіатурою. Почесне місце на стенді компанії зайняла остання інновація в охоронної сигналізації Hikvision – система AXHub. Вона сумісна з відеоспостереженням, здатна зв’язуватися з камерами Hikvision по протоколу ONVIF, а управляти нею можна за допомогою смарт-додатка Hik-Connect.

Поряд з рішеннями для охоронних сигналізацій на стенді були продемонстровані системи відеоспостереження, безпілотні роботи, контроль доступу і багато іншого. Усе це посилило масштаб і можливості комплексних рішень Hikvision у сфері безпеки.