Hikvision представила першу в світі …

 Hikvision представила першу в світі PTZ IP-камеру для ультранизької освітленості

Hikvision DS-2DF8223I- (AEL) “Darkfighter” PTZ здатна працювати за найнижчої освітленості. Об’єктив камери розроблений спеціально для отримання чітких кольорових і монохромних зображень в умовах екстремально низької освітленості. Результатом роботи камери є кольорове зображення до 0.002 Люкс – повноцінне кольорове зображення в умовах, які позбавили б звичайні монохромні IP-камери здатності бачити.

Камера DarkFighter має роздільну здатність 2 Мп, 1,9-дюймовий CMOS сенсор зображення, 23-кратний оптичний зум, 120 дБ WDR (широкий динамічний діапазон) і 3D DNR (цифрове шумозаглушення), а також здатна видавати повноекранне відео у форматі HD 1080p. Є ІЧ-підсвічування з дальністю до 200 метрів, що гарантує захоплення зображення у цілковитій темряві.

Камера має широкий спектр інтелектуальних функцій виявлення, включно з технологією розпізнавання облич, виявленням вторгнень і виявленням перетину лінії. Переваги камери значно вплинуть на ефективність безпеки. Інтелектуальне стеження дозволить камері виявити поступово рухомий об’єкт і слідувати за ним у межах зони огляду. Функції смарт-антизапрівання та EIS (електронна стабілізація зображення) у складних умовах експлуатації додатково покращують якість зображення і зручність роботи камери. DS-2DF8223I- (AEL) оснащена швидким і потужним 23-кратним оптичним зумом.

DS-2DF8223I-AEL DarkFighter PTZ є останнім членом швидко зростаючої DarkFighter сім’ї камер відеоспостереження, що працюють за ультранизької освітленості. Вона повністю захищена вбудованим обігрівачем і міцним вуличним (IP66) антивандальним корпусом, що робить її ідеальним кандидатом для роботи у складних кліматичних умовах при температурі до -40 ° C.

Окрім того, Hikvision також вводить в експлуатацію ще одну DarkFighter PTZ – DS-2DF6223-AEL 2-мегапіксельну смарт PTZ-камеру. Ця камера не має ІЧ-підсвічування, але підтримує всі інші функціональні можливості DS-2DF8223I-AEL.