Hikvision представила свої новітні інноваційні …

Hikvision представила свої новітні інноваційні практики AI Cloud на CPSE 2019

Hikvision, провідний світовий постачальник інноваційних продуктів та рішень для відеобезпеки, демонстрував свої новітні інноваційні технології, продукти та рішення на Китайській виставці громадської безпеки (CPSE) 2019 у Шеньчжені з 28 по 31 жовтня.

 Цього року було відзначено другу річницю AI Cloud of Hikvision. Презентація Hikvision отримала назву “Fusion Data for a Smartter World” та демонструвала свою платформу AI Cloud, яка підтримує інтеграцію даних IoT та інформаційних мереж, розроблених для розширення можливостей нових інтелектуальних додатків та сервісів.

 

Hikvision AI Cloud базується на розподіленій архітектурі, що включає хмарні обчислення та крайові обчислення. Він поширює алгоритми штучного інтелекту (AI) з хмари, на крайню область локальних відеореєстраторів та серверів, а також на крайові вузли з камерами безпеки та іншими пристроями IoT. Тришарова архітектура підтримує мету – забезпечити новий клас розумніших та швидших програм, що працюють на AI.

На шоу відвідувачі могли побачити велику кількість програм AI Cloud у дії. Ці програми були створені, щоб допомогти клієнтам досягти цифрової трансформації у таких сферах, як громадська безпека, транспорт, роздрібна торгівля, фінанси, логістика, громада, охорона навколишнього середовища тощо.

 

Інтелектуальна транспортна система
За допомогою технології відеоаналізу на основі AI інтелектуальна транспортна система Hikvision визначає порушення дорожнього руху з метою зменшення кількості людських травм та загиблих людей. З’єднуючи відеоінформацію з іншими системами та алгоритмами, дані про трафік можна візуалізувати на картах міст для подальшого керування трафіком та покращення міських маршрутів.

 

Smart Retail
Інтелектуальні роздрібні рішення Hikvision вирішують проблеми роздрібного бізнесу та надають передові технології, такі як відеоаналітика, великі дані, хмарні обчислення та штучний інтелект для задоволення потреб офлайн-роздрібних торговців, таких як торгові центри, супермаркети та торгові марки. Додатки охоплюють підрахунок людей, аналіз популярності товарів, віддалене патрулювання магазинів, нагляд за касами, управління полицями, безпілотні контейнери та інше.

 

AI-посилені камери

На стенді Hikvision відвідувачі побачили практику AI Cloud, але також уважно ознайомились з інноваційними продуктами, що сприяють цим проектам, таким як:

 

– Відеокамери, вбудовані в радіолокацію : Інтеграція високоточних радарів із інтелектуальними камерами з глибоким навчанням дозволяє виявляти міжміські відстані при будь-яких погодних умовах.

– Вбудовані камери з декількома об’єктивами: комбінація декількох об’єктивів в одному пристрої для задоволення багатофункціональних потреб користувачів в одному сценарії.

 

Крім того, Hikvision продемонструвала інтелектуальні продукти, серед яких AI-обладнання Turbo HD 5.0, камери Easy IP 4.0 із технологіями AcuSense і ColorVu Hikvision та камери глибокого навчання DeepinView.

 

Досвід відкритої платформи Hikvision AI

На стенді відвідувачі також могли взаємодіяти зі складом та процесом доставки алгоритму відкритої платформи Hikvision AI. Через користувальницький інтерфейс AI Cloud вони могли випробувати, як вибрати різні моделі алгоритмів зі складу, завантажити їх на AI камеру та виконати в режимі реального часу інтелектуальну ідентифікацію та аналіз таких предметів, як картопляні тріски, вогнегасники та інші предмети.

Хмара Hikvision AI була розроблена для вирішення проблем у реальному світі на багатьох вертикальних ринках та для створення постійної цінності для кінцевих користувачів. Найсучасніша архітектура створена для того, щоб забезпечити співпрацю між партнерами через крайові обчислення, галузеві додатки, сервісні платформи та стандартні системи та багато іншого.

 

Про CPSE
Виставка CPSE 2019 мала 9 виставкових залів з більш ніж 6000 кіосками, що займали площу в 115 000 квадратних метрів. Це найбільша виставка у світовій галузі безпеки протягом 11 років поспіль. Більше 1500 виробників з більш ніж 100 країн та регіонів демонструють продукти та рішення про вдосконалені технології безпеки.

Посилання на офіційне джерело