Hikvision представила технології штучного …

Hikvision представила технології штучного інтелекту на Intersec 2019

Компанія Hikvision, провідний світовий постачальник інноваційних продуктів і рішень в області безпеки, представила свої останні новинки на Intersec 2019, найбільшій виставці безпеки на Близькому Сході, яка зараз проходить в Дубаї, ОАЕ.

«Intersec – найпрестижніша виставка індустрії безпеки у регіонах Близького Сходу і Північної Африки, де Hikvision щорічно мобілізує значні ресурси для взаємодії з клієнтами та партнерами», – каже Бінсон Сюй, регіональний президент Hikvision MENA. «Intersec 2019 знаменує 10-й рік участі Hikvision у цій грандіозній події, й це стало для нас важливою віхою».

На стенді Hikvision відвідувачі знайомляться з кращими продуктами на ринку відеотехнологій, рішеннями та послугами компанії для різних галузей. Для відвідувачів облаштовані інтерактивні зони, де кожен може поринути у досвід штучного інтелекту і відчути всю потужність сучасних технологій.

 

Іноваційний досвід ШІ

Hikvision продемонструвала галузеві рішення ШІ для вертикальних ринків і додатків. Наприклад, рішення Hikvision Smart Retail допомагає ритейлерам отримувати чітке уявлення про стан свого бізнесу за допомогою інтелектуальних камер NVR і системи управління відео HikCentral. На стенді Hikvision можна побачити, як інтелектуальна система дорожнього руху (ITS) розпізнає номерні знаки транспортних засобів для управління дорожнім рухом та паркуванням.

Відвідувачам показали симуляцію контролю доступу в будівлі з технологією розпізнавання облич. Кожен учасник може пройти через турнікет доступу, обладнаний терміналом розпізнавання облич Hikvision, після реєстрації на стійці реєстрації. Камера, що рахує людей, встановлена над перекладиною, моніторить у режимі реального часу, і відвідувачі виставки ознайомилися з цією потужною технологією з перших рук.

Hikvision представила інтелектуальні продукти, у тому числі камери Turbo HD 5.0 зі штучним інтелектом, серію Easy IP 4.0 з технологіями AcuSense і Hikvision ColorVu, а також камери глибокого навчання DeepinView.

На Intersec компанія Hikvision зустрілася з кількома технологічними партнерами, серед яких AxxonSoft, Ela-soft, Milestone Systems, Nedap, Seagate і Western Digital. Усі партнери змогли обговорити з відвідувачами виставки інтеграцію своїх рішень з продуктами та технологіями Hikvision і дізнатися, як вони доповнюють їх.

Гості виставки побачили широкий спектр інновацій і продуктів для нових підприємств Hikvision, наприклад, “Розумний дім” (бренд EZVIZ), промислову автоматизацію (Hik Robotics), автомобільну електроніку, інтелектуальне зберігання даних і багато іншого.