Hikvision презентує «безконтактні» …

Hikvision презентує «безконтактні» термінали розпізнавання осіб MinMoe для полегшення контролю доступу та обліку робочого часу

25 березня 2020 року – Hikvision, провідний світовий постачальник інноваційних продуктів і рішень в області безпеки, презентував свої нові пропозиції по контролю доступу і часу відвідуваності терміналами розпізнавання осіб MinMoe, обіцяючи нову еру контролю доступу та розпізнавання осіб.

 
Для задоволення безлічі реальних сценаріїв і потреб клієнтів лінійка терміналів розпізнавання осіб MinMoe включає в себе чотири серії: ValueSeries, ProSeries, Ultra Series і Модулі розпізнавання осіб для турнікета.Завдяки потужним функціям і конкурентоспроможним цінам продукти серії Value (DS-K1T341A / DS-K1T331) були спеціально розроблені для сценаріїв малого і середнього бізнесу,таких як офіси і роздрібні магазини.

«Ми бачимо великі переваги в «безконтактному» досвіді, який забезпечує розпізнавання осіб. Ми очікуємо, що завдяки передовим технологіям глибокого навчання і різним практичним функціям термінали розпізнавання осіб MinMoe можуть підвищити безпеку і ефективність для наших малих і середніх клієнтів, значно спрощуючи контроль доступу і час відвідуваності», – говорить Френк Чжан, президент міжнародного Центру Рішень продуктів Hikvision.

Швидке і точне розпізнавання навіть в темряві.

 Термінали розпізнавання осіб Hikvision MinMoe працюють на основі алгоритму глибокого навчання, який підвищує точність розпізнавання осіб до 99% і збільшує швидкість перевірки до 0,2 с. Підвищена швидкість і точність перевірки забезпечують приємне «безконтактне» сприйняття для користувачів – значне поліпшення в порівнянні з зчитуванням ідентифікаційних карт або скануванням відбитків пальців.

 

Крім того, термінали розпізнавання осіб MinMoe добре працюють в умовах низької і навіть нульовий освітленості.

Краща безпека з анти-Спуфінга особи

 

Обладнані подвійними лінзами – лінзою видимого світла і інфрачервоної лінзою – термінали розпізнавання особи MinMoe надають доступ тільки тоді, коли обидві лінзи виявляють одну й ту ж людину, а також визначають, чи є особа реальною, а не зображенням. Ця технологія захисту від спуфинга робить управління доступом набагато безпечніше і запобігає більшості випадків шахрайства.

Кілька зв’язків і сторонні варіанти інтеграції

 Поряд з дверним з’єднанням термінали розпізнавання осіб MinMoe можуть бути пов’язані з NVR для запису і зберігання даних. Вони також можуть бути пов’язані з мережевими камерами, щоб забезпечити чіткий відеозапис сцени, коли запускаються будь-які попередньо встановлені події. Тим часом, продукти MinMoe надають безліч сторонніх варіантів інтеграції для широкої сумісності, забезпечуючи швидке і економічне з’єднання між терміналами розпізнавання осіб MinMoe і існуючими системами контролю дверей і відвідуваності клієнтів.

 Для отримання додаткової інформації про термінали розпізнавання осіб Hikvision MinMoe клікніть тут