Hikvision публікує фінансові …

Hikvision публікує фінансові результати   за перше півріччя 2020 року

Hikvision, постачальник IoT-рішень, основною сферою діяльності якого є відео, опублікував свої фінансові результати за першу половину 2020 г. За цей період виручка Hikvision склала 24,27 млрд. Юанів в річному обчисленні (Г / г) зростання склало 1,45%, а чистий прибуток, що відноситься до акціонерів компанії, склала 4,62 млрд юанів, що відображає зростання на 9,66% г / г.

Виручка Hikvision на зарубіжних ринках досягла стабільного зростання, склавши 7,54 млрд. Юанів, з річним зростанням на 8,63%.

 

Зіткнувшись з незвичайними глобальними соціальними і економічними умовами в першій половині 2020 року, Hikvision адаптувала свою діяльність і досягла успіху в тому, щоб технічні інновації відповідали потребам клієнтів, що допомогло подолати проблеми і зберегти сталий розвиток. Hikvision буде постійно працювати в тісному контакті зі своїми партнерами для підтримки стабільної роботи, створення цінності для клієнтів і забезпечення більшої безпеки, ефективності та стійкості для спільнот по всьому світу.