Hikvision розширює підтримку теплових …

 Hikvision розширює підтримку  теплових камер і спідомів у Milestone XProtect® Software

Для компанії Hikvision продовженням співпраці з Milestone Systems стало оголошення про випуск нового плагіну для своїх теплових і швидкісних купольних камер. Плагін дасть можливість співробітникам служб безпеки краще розуміти те, що відбувається в кадрі.

Плагін Hikvision для Milestone XProtect® допоможе співробітникам переглядати «обмежуючі поля» у XProtect® Smart Client і отримувати сигнали тривоги від тепловізора або спідома Hikvision. Обмежуючі рамки з’являються навколо об’єктів або людей, що представляють інтерес, виділяючи їх в кадрі.

Обмежувальні поля, що оточують об’єкт або особу, здатні викликати тривогу, змінюючи колір, і співробітники служби безпеки миттєво бачать, де знаходиться об’єкт, що викликав тривогу. Завдяки цьому більше не потрібно переглядати часто великі області на екрані. Ще обмежуючі поля полегшують перевірку тривог під час судових розслідувань. Це гарна новина для користувачів, адже тепер можна одночасно використовувати камери Hikvision і програмне забезпечення Milestone.

Плагін, який встановлюється поверх програмного забезпечення Milestone, заснований на SDK Milestone, а налаштування та управління здійснюється через XProtect® Management Client.

Технологія використовується для захисту периметра, на протипожежних дверях у будинках і динамічному виявленні пожежі. Її доцільно застосовувати на об’єктах з великими областями для моніторингу: в аеропортах, гаванях, на кордонах, в торгових центрах і на великих промислових об’єктах.

Посилання на офіційне джерело

Йенс Бертельсен, менеджер партнерського союзу в Hikvision заявив:

“Hikvision і Milestone зробили ще один важливий крок до тісної інтеграції двох платформ продуктів. Використовуючи добре розвинену SDK (MIP SDK) від Milestone, Hikvision забезпечив оптимальну підтримку своїм камерам. Це дуже приваблива, якісна пропозиція для ринку. Спільне дітище Hikvision і Milestone не тільки полегшує фахівцям встановлення і налаштування, але й забезпечує співробітникам служб безпеки кращі умови для розпізнавання того, що відбувається в кадрі”.