Hikvision співпрацює з Gurtam…

                            Hikvision співпрацює з Gurtam для створення комплексного телематичного рішення

 

Hikvision оголосив про нове технологічне партнерство з Gurtam, розроблене для інтеграції його мобільних продуктів ( камери / MNVR ) з платформою відстеження Wialon від Gurtam. Ця життєво важлива інтеграція використовує найновіші технології для створення рішення для клієнтів логістики та транспортної галузі, підвищення ефективності роботи їх флоту, а також підвищення безпеки дорожнього руху та для підтримки високого рівня безпеки персоналу та товарів. 

Використовуючи протокол HikDeviceGateway, платформа відстеження GPS Wialon від Gurtam інтегрується з мобільними продуктами Hikvision, щоб запропонувати комплексне телематичне рішення для операторів автопарків автобусів, вантажівок та таксі, забезпечуючи більш простий та розумний контроль, складання графіків та реагування на надзвичайні ситуації. 

Інтеграція дає можливість віддаленого відеомоніторингу салонів транспортних засобів та їх оточення, визначення місцезнаходження GPS, сповіщень у реальному часі, керування геозоною, позиціонування по Wi-Fi тощо.

“Ми дуже раді вітати Gurtam у нашій партнерській екосистемі, а інтеграція між мобільними продуктами Hikvision та платформою Wialon створює потужне рішення, яке допомагає клієнтам покращити безпеку своїх парків та транспортних засобів”, – каже Адлер Ву, менеджер Альянсу глобальних технологічних партнерів Hikvision. 

«Gurtam — постачальник телематичного програмного забезпечення, який не залежить від обладнання, який прагне співпрацювати з провідними виробниками галузі. Наша співпраця з Hikvision — це можливість об’єднати зусилля з відомим постачальником відеорішень і надати нашим клієнтам доступ до інновацій Hikvision. Wialon і Hikvision «combined» – це надійне, першокласне рішення, доступне в усьому світі і підходить для багатьох ніш, від логістики до громадського транспорту, від холодильного ланцюга до транспортування небезпечних вантажів», – каже Ксенія Доля, віце-президент з технологічного партнерства в Gurtam. 

 Про Гуртама

 

Gurtam – розробник та постачальник телематичних програмних рішень для управління парком, GPS -стеження та IoT. Є три флагманські продукти компанії: Wialon, Flespi, GPS-Trace. Компанія була заснована в 2002 році та має офіси у Вільнюсі, Мінську, Москві, Бостоні, Дубаї та Буенос-Айресі. Гуртам є членом ради технічної ради Forbes і ради M2M IoT. Телематичні рішення компанії Gurtam об’єднують супутниковий моніторинг та відеоспостереження в одній платформі, щоб зменшити кількість нещасних випадків, збільшити економію палива та покращити безпеку на дорозі.

Джерело інформації