Hikvision стежить за безпекою на …

Hikvision стежить за безпекою  на набережній Ольборга в Данії

Світовий лідер ринку відеоспостереження Hikvision і данська компанія Milestone Systems, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення з відкритою архітектурою, почали роботу над інноваційним рішенням для поліпшення систем безпеки вздовж набережної в Ольборзі. Робота з пошуку рішень, в яких використовуються тепловізори Hikvision ведеться спільно з муніципалітетом міста, Службою екстреної допомоги Північній Ютландії, факультетом інженерії та науки Університету Ольборга і охоронною компанією Actas AS.

Система працює з комбінацією тепловізорів та однієї керованої PTZ-камерою для активного пошуку відстежуваних об’єктів. Фахівці Ольборського університету наносять на карти зони ризику і розробляють новаторську програму, здатну “розпізнавати” події та викликати тривогу.

Повідомлення про надзвичайні ситуації

Якщо уздовж берегової лінії, чи то суша, чи вода, з’являється небезпека, служби екстреної допомоги будуть одразу ж повідомлені. Одночасно активується камера, яка буде записувати подію. Запис можна використовувати для допомоги у проведенні рятувальних операцій. Відео у режимі реального часу буде надіслане у центр управління й співробітники центру викличуть рятувальне судно, якщо у цьому виникне необхідність.

За словами Ханса Хенріка Хенріксена, радника відділу землеустрою та ландшафту, Ольборг дуже пишається своєю набережною. Місто побудоване навколо води й ми постійно працюємо над поліпшенням безпеки уздовж берегової лінії. Вже додано більше освітлення, додаткових рятувальних станцій, нових сходів та ін. Не зважаючи на це, як і раніше відбуваються нещасні випадки. Ще у березні пан Хенріксен заявив, що з нетерпінням чекає результатів співпраці з Ольборським університетом і Службою екстреної допомоги Північній Ютландії.

Посилання на офіційне джерело

“Якщо все буде добре, швидше за все проект буде прийнятий і використовуватиметься в інших портових містах Данії й, можливо, за кордоном” – Х.Х. Хенріксен, радник відділу землеустрою та ландшафту Ольборга.

Тепер, коли тестова фаза пройшла успішно, Ольборг майже готовий до роботи з системою. Муніципалітет також планує розширення з великою кількістю камер, через високий рівень впевненості в успіху системи.