Hikvision створює Центр досліджень …

Hikvision створює Центр  досліджень та розробок у Монреалі та Науково-дослідний  інститут у Кремнієвій долині

5 лютого 2017 року компанія Hikvision оголосила про план створення Центру досліджень та розробок у Монреалі (Канада) і Науково-дослідного інституту в Кремнієвій долині в Каліфорнії (США).

“Ці дві основні інвестиції підкреслюють стратегію глобалізації досліджень і розробок Hikvision та прагнення компанії надавати інноваційні, передові технології з урахуванням потреб наших партнерів та клієнтів з усього світу” – зауважив Янгжонг Ху (Yangzhong Hу), генеральний директор компанії Hikvision.

Монреальський Центр досліджень та розробок Hikvision, відкриття якого заплановане на 2017 рік, зосередиться на розвитку інженерних досліджень. Науково-дослідний інститут у Кремнієвій долині буде проводити великі технологічні дослідження.

Більш ніж 8000 інженерів займаються дослідженнями та розробками у Hikvision, та близько 7% своїх прибутків компанія інвестує у цю область. Центр досліджень та розробок у Науково-дослідному інституті у Північній Америці вперше відкриють на іншому континенті.

Цей крок стане “частиною глобальної стратегії Hikvision, ціль якої – просування своєї локальної підтримки та обслуговування у регіонах за межами Китаю”, – сказав пан Ху.