Hikvision Technology Report: DarkFighterX – …

 Hikvision Technology Report: DarkFighterX –  відеоспостереження в умовах  низької освітленості

Нова технологія Hikvision DarkfighterX – це повнокольорові зображення за низької освітленості до 0,001 лк. DarkfighterX імітує те, як людське око обробляє яскравість і колір.

Серія Hikvision DarkFighterX використовує бі-спектральну технологію для поліпшення яскравості, кращої передачі кольору, різкіших країв та більшої чіткості зображення. Камера DarkFighterX об’єднує два спектри світла для створення відео та зображень – яскравість інфрачервоних датчиків, у поєднанні з кольорами за низької освітленості, тобто працює як людське око, що обробляє світло і колір двома типами фоторецептивних клітин.

У 2 Мп IP-спідома Hikvision DarkfighterX 25-кратне оптичне збільшення, підтримка смарт-кодека H.265 +. Він оптимізує використання трафіку, і пропонує інтелектуальні функції, наприклад, перетин ліній, виявлення вторгнень, людського тіла та автоматичне відстеження з використанням алгоритмів глибинного навчання.

У 2 Мп IP-спідома Hikvision DarkfighterX 25-кратне оптичне збільшення, підтримка смарт-кодека H.265 +. Він оптимізує використання трафіку, і пропонує інтелектуальні функції, наприклад, перетин ліній, виявлення вторгнень, людського тіла та автоматичне відстеження з використанням алгоритмів глибинного навчання.

Технологія DarkFighterX стимулює інновації на ринку Північної Америки. В інтерв’ю виданням, які висвітлюють новини безпеки, президент Hikvision USA Inc. і Hikvision Canada Inc. Джеффрі Хі заявив: «Оригінальна технологія Hikvision DarkFighter – це кольорова візуалізація за низької освітленості, але DarkfighterX виводить її на новий рівень. Можливість вночі розрізняти кольори одягу або автомобілів – означає вести повноцінне відеоспостереження 24/7».

Посилання на офіційне джерело