Hikvision у партнерстві з Mission 500 допомагають …

 Hikvision У Партнерстві З Mission 500 Допомагають Нужденним Дітям

 

14 вересня 2015 року Hikvision, світовий лідер у галузі інноваційних технологій, провідна компанія серед продуктів відеоспостереження та інноваційних рішень, останнім часом спонсорувала гру з софтболу, проведену Місією 500, некомерційною організацією, що займається задоволенням потреб дітей і громад в умовах кризи. Ця подія стала першою подібною, що об’єднала представників з десятків охоронних компаній.

Гра відбулася 12 вересня у парку Рідгерфельд, у Нью-Джерсі. Усі кошти зібрані з гри були спрямовані на допомогу американським дітям, що живуть у важких умовах.

“Ця гра з софтболу була новим і цікавим способом для індустрії зібрати спільними зусиллями гроші для дітей з незаможних родин США”, – сказав Джордж Флетчер, консультативний член ради і волонтер Місії 500. “Наші спонсори допомагають нам допомагати тим, хто страждає від бідності”.

Алекс Aсновіч, директор з маркетингу Hikvision у США, також представляв компанію на цьому заході. Надходження від цього заходу, які склали $ 75 000, будуть використовуватися для створення поінформованості про дитячу бідність в Америці фта безпосередньо підтримки тих, хто її потребує.