Hikvision у співпраці з …

Hikvision у співпраці з JVSG  покращує проекти систем відеоспостереження

Hikvision розпочала співпрацю з JVSG, постачальником програмного забезпечення для проектування систем відеоспостереження JVSG.

Дистриб’ютори Hikvision, системні інтегратори та інсталятори тепер можуть користуватися IP Video System Design Tool, програмою JVSG для вибору будь-якої з камер Hikvision 2-ї серії EasyIP, смарт-мережевих камер 4-ї та 6-ї серії, для включення у планування систем відеоспостереження, їх дизайну та аналізу ефективності.

Співпраця між двома компаніями дозволяє проектувальникам легко підвищити рівень безпеки та ефективності планованої системи – використовуючи 2D і 3D-моделювання приміщень користувача. Така висока ефективність досягається завдяки роздільній здатності і фокусній відстані камер Hikvision, вбудованих у програмне забезпечення.

Рішення допомагає визначити оптимальне місце розташування камер і потенційні «сліпі плями», необхідну пропускну здатність мережі для будь-якої кількості IP-камер і необхідне місце на жорстких дисках для зберігання відеоархівів.

«Ми раді запропонувати нашим клієнтам швидкий і простий спосіб розробки своїх систем відеоспостереження», – заявив Грег Ло, технічний директор Overseas в Hikvision. «Допомагаючи клієнтам візуалізувати те, як конкретна системна специфікація буде відповідати їх вимогам до спостереження, нове програмне забезпечення з можливістю вибору камери Hikvision налаштоване на надання нового рівня підтримки проектування, щоб допомогти користувачам оптимізувати отримані зображення і загальні витрати на обладнання».

Макс Шумейко, засновник JVSG: «Я радий оголосити, що IP Video System Design Tool тепер підтримує нові моделі камер Hikvision. Щорічне зростання Hikvision в індустрії відеоспостереження свідчить про відданість компанії технологіям та якості. У той же час Hikvision дотримується політики доступного цінового діапазону. Разом з простим у використанні інструментом IP Video System Design Tool клієнти отримують вигоду від ефективного поєднання обладнання для забезпечення безпеки та добре продуманих проектів».

Роздільні здатності IP-камер Hikvision варіюються від 2 до 12 MP. Можна вибрати та спроектувати мережеві циліндричні, мережеві купольні й варіфокальні моделі. Їх універсальне поєднання функцій вибору фіксованих об’єктивів, вбудованих ІЧ-підсвічувань, розумної аналітики, вбудованого сховища і 12 В або PoE можуть використовуватися для налаштування продуктивності системи.

Посилання на офіційне джерело