Hikvision укладає угоду з Creative …

Hikvision укладає угоду з Creative Specific Software

 

Hikvision радий досягненню згоди з Creative Specific Software (C2S) щодо спільної роботи у зростаючому секторі охорони здоров’я зі своєю технологією моніторингу здоров’я VA2CS.

 

Вже розгорнутий на тисячах сайтів по всій Європі, VA2CS є інтегрованим рішенням моніторингу для будинків престарілих, яке сповіщає персонал про падіння пацієнта. Система також контролює приміщення для зловмисників, а також перевіряє критерії охорони здоров’я та безпеки, такі як, чи добре спала людина, чи активна вона, чи блукала, їла / пила.

 

Ця технологія AI доповнює камери Hikvision, які використовуються як датчики для збору відеоданих у реальному часі, які аналізує алгоритм VA2CS. Рішення можна застосувати за допомогою будь-якої стандартної відеокамери або теплової камери Hikvision за допомогою протоколу ISAPI.

 

Поєднання камер Hikvision та AI VA2CS забезпечить кінцевих споживачів рішеннями в галузі охорони здоров’я, які точніше контролюватимуть стан здоров’я та стан пацієнтів та остерігатимуть персонал у разі виникнення труднощів. Воно також забезпечує кращий захист для пацієнтів, оскільки може замінити такі системи, як браслети або системи значків RFID, які в даний час використовуються багатьма медичними працівниками. Ці системи мають мінус, що пацієнтам потрібно постійно носити їх і вимагати, щоб вони були ефективними. VA2CS вже представляє особливий інтерес для постачальників послуг, які доглядають за пацієнтами похилого віку, як-от будинки інтернатного догляду.

 

“Ми раді співпраці з C2S, щоб мати змогу запропонувати це доступне та інноваційне рішення, яке допоможе постачальникам медичних послуг покращити якість надання медичної допомоги”, – говорить Ліам Хітлі, менеджер з технологічних партнерів Hikvision Europe. “Це справді може мати велике значення для пацієнтів, особливо людей похилого віку, які часто страждають від падінь, і щоб їхні сім’ї могли перевірити їх віддалено”.