Hikvision випускає нове …

Hikvision випускає нове покоління дверних станцій IP Villa

Hikvision, провідний світовий постачальник інноваційних продуктів і рішень в області безпеки, випустив нове покоління дверних станцій IP Villa (серія DS-KV8X13 / DS-KV61X3), надаючи більш просте рішення для відеодомофонів для будинків і невеликих будинків і доставляючи більше зручності, безпеки та стилю на порозі.

Дверні станції були розроблені, щоб бути зручними для користувача, роблячи установку легкою і рентабельною. Стандартні технології Power over Ethernet (POE), Plug and Play і Wi-Fi спрощують установку і можуть забезпечити швидку і зручну передачу даних. Інтуїтивно зрозумілий покроковий майстер настройки на комп’ютері або спосіб настройки через Інтернет робить процес налаштування більш зручним і простим. Для серії DS-KV8X13 доступні варіанти прихованого і поверхневого монтажу для гнучкої установки.

Завдяки захисту відповідно до стандартів IP65 і IK08, дверні станції IP серії Hikvision DS-KV8X13 надійні і стійкі до впливу води і сил.

2-мегапіксельна IP-камера Fisheye з підтримкою WDR дозволяє отримувати зображення високої чіткості, дозволяючи користувачам чітко бачити, хто знаходиться зовні і забезпечує кращу безпеку і спокій.

Інші функції включають в себе:

• Придушення шуму і придушення луни

• Недостатнє освітлення

• Функції контролю доступу

• Захист від несанкціонованого доступу

• 2,4 ГГц Wi-Fi

Нові IP-дверні станції Hikvision IP Villa є відмінним доповненням до рішень безпеки в будинках, магазинах , офісах і інших невеликих будівлях. За допомогою мобільного додатка забезпечити безпеку будинку або малого бізнесу дуже просто, навіть якщо користувачі знаходяться в русі.

Посилання на офіційне джерело