Hikvision випускає перший у світі відеореєстратор …

 Hikvision випускає перший у світі відеореєстратор з технологією  глибинного навчання

Компанія Hikvision, провідний світовий розробник відеоспостереження, випустила перший у світі відеореєстратор, який використовує всі переваги глибинного навчання – DeepinMind Network Video Recorder (NVR). “Розумний” відеореєстратор вчиться ідентифікувати людей, що потрапляють в об’єктиви камер і фільтрувати помилкові тривоги, які могли бути викликані рухомими об’єктами, що не несуть загрози. Новий 32-канальний відеореєстратор Hikvision iDS-9632NXI-I8/16S серії DeepinMind безсумнівно виводить відеоспостереження на новий рівень.

Hikvision застосовує концепцію глибинного навчання до індустрії безпеки, представляючи серію абсолютно нових продуктів. Імітуючи процеси, що відбуваються у людському мозку, синаптичне навчання і процеси пам’яті, відеореєстратори серії DeepinMind використовують найточніші алгоритми для високоточного аналізу відеоконтенту (VCA).

Мережевий відеореєстратор DeepinMind – це пристрій нового покоління, що використовує можливості людського мозку у фільтруванні помилкової тривоги з приголомшливою акуратністю.

Від хибних сигналів тривоги, які спрацьовують на тварин, тіні, листя, зміни в освітленні та ін., Страждають багато служб безпеки – вони значно підвищують витрати на людей і ресурси. Завдяки здатності відеореєстратора iDS-9632NXI-I8/16S розрізняти людей серед інших об’єктів, підвищується ефективність фільтрації помилкових сигналів. DeepinMind NVR ідентифікує людей з безпрецедентною точністю – понад 90%. Його високошвидкісний графічний процесор (GPU) блискавично виконує обчислення, у той час як більшість NVR все ще покладаються на звичайні процесори (CPU). Інноваційні функції допомагають користувачам знаходити потрібні кадри швидше, ніж у випадку використання звичних NVR.

“Зі збереженням традиційних чітких вимог VCA, що існують у самих камерах, точність активації тривоги залежить від конкретних вимог до фону сцени”, – говорить Кін Яо, віце-президент Міжнародного бізнес-центру Hikvision. “Завдяки випуску NVR DeepinMind, Hikvision пропонує установників і кінцевим користувачам небачений рівень точності тривог і ефективніше управління системами відеоспостереження”.

NVR iDS-9632NXI-I8/16S DeepinMind може з легкістю замінити теперішні реєстратори, використовуючи недоступне раніше розумне навчання у поєднанні з традиційними системами безпеки. Подібне поліпшення підвищить загальну безпеку системи.

До відеореєстратора NVR DeepinMind можна під’єднати 32 IP-відеокамери спостереження з роздільною здатністю у 12 мегапікселів. Окрім інноваційних відеореєстраторів, компанія Hikvision випустить IP-відеокамери спостереження DeepinView і сервер DeepinMind.

Посилання на офіційне джерело