Hikvision випускає технічний документ …

 Hikvision випускає технічний документ з безпеки продуктів і оновлює інформаційний документ про кібербезпеки

Hikvision, провідний у світі постачальник продуктів і рішень для завдання безпеки, випустив першу версію своєї “Білої книги з безпеки продуктів”, документа, в якому розповідається про проблеми безпеки продуктів IoT і про методи Hikvision, спрямовані на її постійне підвищення протягом усього життєвого циклу продукту.

 

У цьому документі описується комплексний підхід Hikvision до безпеки продукту, що охоплює безпеку пристроїв, даних, додатків, мережі, захист конфіденційності і відповідність вимогам, які можуть значно підвищити безпеку продукту і стійкість до ризиків в різних сценаріях застосування.

 

«Взаємодія IoT-пристроїв сьогодні стає все більш поширеним явищем, в той час як пов’язані з цим ризики швидко ростуть. Безпека продуктів залишається одним з наших головних пріоритетів по багатьом параметрам, таким як НДДКР, виробництво і доставка. Ми також сподіваємося підвищити обізнаність про проблеми безпеки і встановити довіру і співпрацю з усіма зацікавленими сторонами, поділившись своїми думками », – сказав д-р Ван Бін, віце-президент, директор Лабораторії мережевої та інформаційної безпеки Hikvision.

 

На додаток до нещодавно випущеної “Білій книзі з безпеки продуктів”, Hikvision також випустила оновлену “Білу книгу про кібербезпеки”, яка всебічно ілюструє поточні загрози безпеці для IoT і відповідні проблеми для всієї індустрії безпеки, а також розділяє поточні зусилля Hikvision щодо поліпшення своєї системи кібербезпеки.

 

Згідно з оновленям “Білої книги про кібербезпеку”, існуючий процес досліджень і розробок в області безпеки Hikvision був удосконалений за допомогою технічних засобів і інструментів, які відповідають більш високим стандартам щодо проектування, розробки, перевірки, зниження ризиків і управління конфігурацією. Тим часом компанія оптимізувала механізм роботи і професійну кваліфікацію своїх груп безпеки.

 

“Біла книга” також висвітлює питання, пов’язані з управлінням ланцюгами поставок. Компанія впровадила ефективні технічні і управлінські системи для забезпечення безпеки ланцюжка поставок з посиланням на міжнародні стандарти, розширюючи область захисту систем кібербезпеки і вибудовуючи екосистему безпеки разом з партнерами по ланцюжку поставок.

Посилання на офіційне джерело