Hikvision випустила камеру TurboHD 4.0 …

 Hikvision випустила камеру TurboHD 4.0 з PIR-датчиком

Hikvision випустила новинку – аналогову камеру нового покоління TurboHD 4.0 з технологією PIR, яка забезпечує точне виявлення зловмисників на об’єкті, що охороняється.

PIR (пасивний інфрачервоний датчик) виявляє рух в області своєї дії – у межах 11 метрів. Датчик вбудований у чотири моделі камер серії DS-2CExxD8T-PIR (L) трьох видів: циліндричного, купольного і кубічного.

Датчик виявлення руху здатний відрізнити людину від інших рухомих об’єктів, відсіваючи помилкові тривожні сигнали. Коли у полі зору камери з’являється неживий об’єкт, тривога не активується. Якщо датчик фіксує появу людини, спрацьовує тривожний сигнал і вмикається додаткове підсвічування для отримання якісної картинки незалежно від часу доби. Фільтрація помилкових тривог – це можливість економити місце на жорсткому диску й оперативно знаходити необхідний матеріал.

Серія камер Hikvision TurboHD 4.0 з PIR-датчиком обладнана технологією роботи в умовах слабкого освітлення. Завдяки цій особливості камери знімають високоякісне відео навіть при освітленні до 0,005 Лк.

Ця серія підійде для проектів, в яких важливу роль відіграє вартість впровадження обладнання, наприклад, у системах відеоспостереження для приватних будинків або невеликих магазинів.

За словами Кіна Яо, віце-президента Міжнародного бізнес-центру Hikvision, компанія натхнена розширенням асортименту камер TurboHD 4.0. Тепер камери відеоспостереження задовольняють потреби більшої кількості клієнтів. Така технологія допоможе захистити периметр аеропортів, морських портів, торгових центрів та інших закритих і відкритих об’єктів різної площі.

Посилання на офіційне джерело