Hikvision вже продемонструвала стандарт …

 Hikvision вже продемонструвала стандарт HDTVI з роздільною здатністю 4K на виставці Secutech у Тайвані

На виставці Secutech Tradeshow, що проходила 19-21 квітня у Тайбеї, Тайвань, Hikvision продемонструвала найновішу систему відеоспостереження на технології HDTVI. Відвідувачам були представлені ультрасучасні технології стиснення відео, підвищення його якості та збільшення відстані його передачі по коаксіальному кабелю.

 

Hikvision HDTVI

Новітня HDTVI-система Hikvision, що зберегла в собі зручність аналогових систем, дозволяє працювати з 5-мегапіксельним відео з роздільною здатністю 4К. Це означає, що для побудови системи відеоспостереження високої роздільної здатності заміна наявних кабелів та IP-камер необов’язкова. Завдяки високоефективному стисненню відеопотоку Hikvision H.264+ HDTVI-система Hikvision здатна скоротити витрати бітрейту на 50%, не жертвуючи якістю відео і його деталізацією. Забезпечувана цією системою дальність передачі даних по коаксіальному кабелю складає 1200 метрів — при роздільній здатності відео HD720 px,  800 метрів — при роздільній здатності HD1080 px, таким чином, наявні системи з легкістю масштабуються з ростом проектів.

 

Інші рішення Hikvision

Hikvision постійно пропонує усе технологічніші системи відеоспостереження. Одна з них – Hikvision Easy IP Solution, створена щоб ще більше спростити впровадження якісного CCTV-відеоспостереження на підприємствах малого і середнього бізнесу. З особливостей даної системи: 4-мегапіксельне відео ультрависокої роздільної здатності, 120 дБ WDR (широкий динамічний діапазон) і оптимізований Smart-кодек H.264+.

Hikvision також представила лінійку панорамних камер PanoVu, відзначену нагородами “IF Design Award” (2016) і “Golden Excellence Award” (15-а виставка China Public Security Expo). Камери PanoVu роблять зйомку 180-градусного 8-мегапіксельного та 360-градусного 16-мегапіскельного ортоскопічного відео надвисокої чіткості. Це досягається шляхом безшовного суміщення відеосигналів та декількох датчиків одного пристрою. Додайте до цього систему стеження Smart Tracking, можливість тандемної роботи з PTZ-камерою та 36-кратний оптичний зум і отримайте надпотужний інструмент для, буквально і фігурально, усестороннього відеоспостереження.