Hikvision и Scylla Technologies уклали …

 Hikvision и Scylla Technologies уклали угоду про співпрацю в області технологій штучного інтелекту

Hikvision, провідний світовий постачальник інноваційних продуктів і рішень для відеоспостереження, підписав угоду з компанією Scylla Technologies Inc., що займається захисної розвідкою, для вивчення можливостей співпраці в області технологій ШІ.

Scylla є постачальником технологій штучного інтелекту в індустрії безпеки і спостереження, який спеціалізується на профілактичному виявленні загроз (PTD), ідентифікації та відстеження транспортних засобів (VIT), а також на інтелектуальних системах ідентифікації підозрюваних (SSIS).

Партнерство між двома компаніями включає інтеграцію систем на базі Scylla AI з камерами Hikvision і мережевими відеореєстраторами, а також дослідження можливостей використання технології Scylla в центральній платформі управління Hikvision HikCentral, що забезпечує розширені функції Scylla в більших установках.

Використовуючи глибоке розуміння технологій і методології машинного навчання, Scylla допомагає замовникам і правоохоронним органам підвищити швидкість і безпеку тих, хто першим реагує. Все це наділене унікальними можливостями Сцилли в розпізнаванні зображень та осіб.

«Ми дуже раді працювати з Hikvision в рамках цієї угоди про партнерство. Ми вважаємо, що наша співпраця принесе значну користь як клієнтам Scylla, так і Hikvision, додавши нові можливості,

такі як відстеження підозрілих транспортних засобів за допомогою декількох камер і використання тепловізійних зображень для розширеного розпізнавання зброї », – сказав Альберт Степанян, генеральний директор і засновник Scylla.

Дженс Бертельсен, менеджер по глобальному партнерського альянсу Hikvision,

сказав: «Ми дуже раді налагодити партнерство з Scylla, і я вірю, що передові технології Scylla в області захисного інтелекту на основі ШІ відкриють більше можливостей для наших продуктів і рішень».

Бертельсен сказав, що, приєднавшись доПрограми технологічних партнерів Hikvision,

Scylla також зможе отримати вигоду з маркетингової бази програми для розвитку свого бізнесу.

Посилання на офіційне джерело