Hikvision забезпечує безпеку шкільних …

 Hikvision забезпечує безпеку шкільних автобусів у Дубаї

Національна благодійна школа знаходиться недалеко від міжнародного аеропорту Дубаї, з видом на Дубай-Крік – морський рукав Перської затоки. Шкільний центр знаходиться в експлуатації з 1983 року. У ньому навчаються 5600 школярів з 1 до 12 класу у віці від 5 до 17 років. У державній благодійній школі займаються перш за все учні з економічно неблагополучних сімей, які не в змозі дозволити собі приватну освіту. Доставити учнів до школи та забрати їх – проблема для будь-якої країни. Керівники навчального закладу вважають пріоритетом безпеку всіх учнів школи під час транспортування. Для зручності та захисту дітей, Національна благодійна школа інвестувала покупку 100 сучасних комфортабельних автобусів. Усвідомлюючи відповідальність безпечного транспортування учнів, керівники школи вирішили встановити комплексну систему відеоспостереження на 60 автобусах.

“На перший погляд проект здавався простим,” – говорить Сабрі Алькавая, менеджер з інтеграції Al Arabia Technical Supplies і Contracts LLC. “Основна вимога замовника – 60 великих автобусів мають бути оснащені достатньою кількістю камер відеоспостереження так, щоб усі двері та сидіння були у зоні огляду. Окрім того, у кожному автобусі мають бути зовнішні камери відеоспостереження і монітори для водія. Й, звісно, корпуси усього обладнання повинні бути достатньо міцним та щільно змонтованим, задля збереження високої якості відео під час руху. Для проекту були використані 240 купольних камер Hikvision DS-2CE5582P-IR (нова версія – Hikvision DS-2CE55A2P-IRM), 60 реєстраторів Hikvision DS-8104HMFI-T Mobile та 100 РК-моніторів. Проект створено і завершено встановленням усього замовленого обладнання лише за 2 місяці. З 240 камер – 100 були під’єднані до РК-моніторів задля зовнішнього стеження. Решта 140 камер розташовані таким так, щоб двері та сидіння були у полі зору. Кожен реєстратор отримує відеопотоки від двох або трьох камер, у залежності від типу автобуса, оснащений двома жорсткими дисками або SSD-накопичувачами, вбудованим модулем GPS, 3G та має резервне живлення і захист від від’єднання живлення. Варто відзначити, що відеореєстратор здатний живитися за постійної напруги від 6 до 36 В, а також має 12V і 5V D- виходи для живлення камер та інших супутніх пристроїв. На практиці усі 60 систем відеоспостереження встановлені бездоганно”.

“DS-2CE5582P-IR (Hikvision DS-2CE55A2P-IRM) – купольна камера, що ідеально підходить для такого типу встановлення”, – говорить Сабрі Алькавая. “IP66 дозволяє використовувати камери всередині й зовні автобусів. Нарешті, різниця температур, що виникає у Перській затоці не буде проблемою, через те, що камера може працювати при температурах від +60 ° до -40 ° С. Усе обладнання, вибране для цього проекту, виявилося дуже стійким до суворих умов експлуатації: вібрації, пилу та зміни температур”.

Варто згадати, що у шведських автобусах встановлені IP-камери, аналогом яких є Hikvision DS-2CD2512F-IS.