Hikvision забезпечує відеоспостереження …

 Hikvision забезпечує відеоспостереження  у найбільшому торговому центрі Лондона

Коли Gallions Reach Shopping Park у Лондоні потребував оновлення застарілої системи відеоспостереження, керівництво торгового комплексу звернулося до компанії Pacific Security Systems, що спеціалізується на охороні і пожежних установках. Фахівці Pacific Security Systems рекомендували революційне турбо-аналогове обладнання Hikvision.

Gallions Reach – найбільший Торговий центр Лондона, загальною площею 65 акрів з 325 000 квадратних футів торгових майданчиків, що стали домівкою для 35 ритейлерів. Він розташований у самому центрі району Ньюхем. У 2016 році власники Gallions Reach запустили програму оновлення ландшафту парку, і тепер починають наступний етап – оновлення торгових фасадів до більш сучасних.

Лінійка Turbo від Hikvision ідеально підходить для таких проектів. Камери і рекордери Turbo передають зображення практично у будь-якому форматі. IP, аналогові, Turbo HD і сторонні AHD-камери підтримуються одночасно.

“Для цього проекту ми хотіли надати службі безпеки Gallions Reach зображення з високою роздільною здатністю 1080p HD”, – говорить Вільям Мешер (William Mesher), фахівець Pacific Security Systems. “Продукція Hikvision Turbo чудово підходить для цього проекту. Служба безпеки ТЦ може використовувати наявну аналогову кабельну мережу й одночасно записувати відео кришталевої чіткості з високою роздільною здатністю. У той же час їх IP-підключення дозволяє під’єднувати камери до мережі Ethernet”.

Посилання на офіційне джерело