Hikvision забезпечили безпеку …

 Hikvision забезпечили безпеку чемпіонату світу FIFA 2014 в Бразилії

Hikvision, світовий лідер в області продуктів і технологій відеоспостереження, забезпечив комплексне рішення безпеки для проведення найбільшого заходу на планеті у 2014 році – Чемпіонату кубка світу FIFA 2014 у Бразилії. Проект включав забезпечення відеоспостереження на автостанціях Бразилії й стадіон Мінейран в Белу-Орізонті. Були встановлені сотні мегапіксельних мережевих камер і поворотних роботизованих спідомов Hikvision для безпеки місцевих жителів і туристів.

Стадіон Мінейран – один з найбільш знакових місць в бразильському футболі, що вміщає до 70 тисяч чоловік і з паркуванням у 14 тисяч місць. Hikvision разом з військовою поліцією штату Мінас-Жерайс розробили систему IP-відеоспостереження для вулиць міста поблизу стадіону. Дизайн, якість зображення, довговічність техніки, техобслуговування і підтримка були ключовими пунктами для вибору саме цього прекрасного рішення.

Було встановлено понад 300 камер DS-2CD864F-E – 1.3 мегапіксельних IP-камер з роздільною здатністю 1280×960 пікселів, відмінною світлочутливістю, широким динамічним діапазоном, мінімальною освітленістю 0.6Lux в кольоровому режимі та 0.08Lux у ч/б режимі. 3D цифрове шумозаглушення і режим день/ніч забезпечили відмінну якість зображення незалежно від часу доби. Також, у цілому, 74 високошвидкісні камери Hikvision DS-2DF1-57A були встановлені для спостереження за містом.