Hikvision залишається першим у галузі …

 Hikvision залишається першим у галузі постачальником обладнання для  відеоспостереження – звіт IHS Markit 2017

Грунтуючись на колосальному річному зростанні компанії і підкреслюючи глобальний рівень підтримки своїх продуктів безпеки, Hikvision оголосила про те, що знову посіла перше місце у недавньому звіті IHS Markit за рік збільшивши показники з 19,5% до 21,4%.

IHS Markit, глобальна інформаційна компанія, що об’єднує різні джерела інформації, аналітики та експертизи, також повідомила, що технології Hikvision зайняли перше місце на світовому ринку в 2016 році у категоріях камер безпеки (24,2%), аналогових + HD-камер (23 , 9%), камер мережевої безпеки (25,6%) і реєстраторів (25,3%).

Безперервна розробка і дослідження нових технологій

Hikvision пояснює свій успіх безперервними інвестиціями в область розробки, дослідженнями нових технологій продуктів, швидкому реагуванню на ринкові тенденції і довгостроковими партнерськими відносинами.

“Створення вигідних умов для своїх клієнтів – наша рушійна мета. Досягнення першої позиції у глобальному рейтингу поширеності дуже важливо для компанії”, – сказав Кін Яо, віце-президент Міжнародного бізнес-центру Hikvision. “Щоб досягти своєї довгострокової мети, компанія Hikvision розширила сферу діяльності в область промислової автоматизації, інтелектуальної побутової техніки та автомобільної електроніки”.

Посилання на офіційне джерело