Hikvision запускає камери EasyView 4.0 …

 Hikvision запускає камери EasyView 4.0  і мережеві відеореєстратори, щоб   максимально підвищити безпеку своїх підприємств

5 червня компанія Hikvision оголосила про випуск нової лінійки камер EasyIP 4.0 і мережевих відеореєстраторів. Грунтуючись на можливостях EasyIP 3.0, нові камери стануть простим, практичним і доступним рішенням для відеоспостереження на підприємствах малого та середнього бізнесу.

Продукти EasyIP 4.0 спроектовані на смарт-кодеку Hikvision H.265 +, завдяки чому знижуються вимоги до пропускної здатності і зберігання на 50% у порівнянні з H.265. Нова лінійка відчутно економить ресурси підприємств малого і середнього бізнесу.

Додатковою перевагою лінійки EasyIP 4.0 став ряд нових технологічних нововведень, які допомагають підприємствам максимально контролювати безпеку.

Переваги Hikvision AcuSense

Інтеграція Hikvision AcuSense у IP-камери EasyView 4.0 і NVR допомагає фільтрувати помилкові сигнали тривоги з точністю понад 90% і оперативніше реагувати на реальні загрози національній безпеці. Hikvision AcuSense виявляє людей або транспортні засоби і фільтрує помилкові тривоги, викликані природними рухами в кадрі. Завдяки автоматичному стробоскопу і звуковим сигналам, камери Hikvision AcuSense запобігають потенційним вторгненням до порушення кордонів безпеки.

AcuSense оснащені технологією ультранизького освітлення Hikvision, створеної для лінійки DarkFighter. Ця технологія забезпечує якісне нічне відеоспостереження. У поєднанні з можливостями UHD-відео, технологія DarkFighter допомагає своєчасно реагувати на загрози національній безпеці і надавати якісне відео у разі порушень.

Як розширення для Hikvision AcuSense, EasyIP 4.0 NVRs пропонує функцію швидкого пошуку. Вона допоможе службам безпеки швидко знаходити потрібні кадри, а це заощадить час, який фахівці витрачають на пошуки потрібного кадру вручну.

 Переваги Hikvision ColorVu

EasyIP 4.0. камери ColorVu використовують додаткове тепле світло для створення яскравих кольорових відеозображень навіть вночі.

Збільшення кольоровості в будь-який час доби стало можливим внаслідок надвисокої апертури F1.0, більш просунутого датчика, теплого додаткового освітлення і ряду інших технологій. Завдяки яскравим, барвистим відео камери EasyIP 4.0 ColorVu ще надійніше захищають охоронювані об’єкти від порушень.

Нові камери EasyView 4.0 ColorVu можна об’єднати з одним з NVR Hikvision AcuSense, щоб мінімізувати помилкові тривоги і прискорити пошук цілей.

 Беспрецедентний захист майданчиків малого і среднього бізнесу

Камери EasyIP 4.0 і мережеві відеореєстратори забезпечують високоякісні та економічні рішення для відеоспостереження на переказах малого і середнього бізнесу.

Френк Чжан, генеральний менеджер відділу маркетингу продуктів в Hikvision, сказав:

«У минулому функції спостереження, такі як відео з ультрависокою роздільною здатністю, нічним кольоровим відео, автоматичними стробоскопами та звуковими сигналами, були недоступні для багатьох невеликих організацій. Поява лінійки EasyIP 4.0 зробить їх доступними для підприємств малого та середнього бізнесу, і допоможе досягти набагато вищих рівнів безпеки на об’єктах, що охороняються».

Нова лінійка продуктів Hikvision EasyIP 4.0 буде доступна через авторизовані канали поширення Hikvision у третьому кварталі 2018 року.

Посилання на офіційне джерело