Hikvision запускає конвергентне …

Hikvision запускає конвергентне хмарне рішення для служби безпеки Hik-ProConnect

Hikvision запустив Hik-ProConnect, конвергентне хмарне рішення для служби безпеки з набором функцій і переваг підпису.

 За допомогою Hik-ProConnect користувачі можуть об’єднати пристрої Hikvision для захисту відео, вторгнень, контролю доступу, внутрішнього зв’язку і т. д. Для задоволення своїх потреб в безпеці користувачі також можуть уповноважити своїх професійних радників з безпеки виконувати необхідне управління системою, наприклад віддалену перевірку працездатності і обслуговування системи.

  «Сьогодні мільйони пристроїв, включаючи камери та інше обладнання безпеки, підключені до мереж, що робить їх частиною світу Інтернету речей. Ми вважаємо, що індустрія безпеки готова до нового типу хмарних систем і послуг, – сказав Франк Чжан, президент Міжнародного центру продуктів і рішень Hikvision. – Hik-ProConnect відповідає потребам сучасного ринку безпеки, пропонуючи скорочення крайніх технологій, конвергенцію і просту конфігурацію системи і надання послуг, що значно підвищують можливості користувачів по забезпеченню безпеки, гарантуючи підвищену ефективність і спокій».

 Hik-ProConnect надає користувачам безліч переваг, у тому числі:

   Зниження витрат – оскільки система заснована на хмарі, її можна розгорнути за запитом, без необхідності в сервері або локальній VMS, що означає відсутність великих початкових вкладень. Через уніфікований веб-портал Hik-ProConnect пристрої можна додавати групами і швидко налаштовувати, скорочуючи час і витрати на встановлення.

 Безперервна працездатність системи – користувачі, які впровадили авторизоване віддалене керування системою і моніторинг працездатності, будуть користуватися постійно включеною системою, підтримуваною їх професійними консультантами з безпеки. Портал Hik-ProConnect може віддалено і ефективно виявляти і усувати збої пристроїв, втрати зв’язку та інші проблеми; користувачі автоматично повідомляються про останні оновлення на своїх мобільних пристроях.

Гнучке з’єднання між пристроями – Hik-ProConnect об’єднує розрізнені пристрої, щоб підвищити безпеку у цілому, збільшуючи як продуктивність, так і цінність для користувачів. Це виходить за рамки звичайних систем, що складаються з розрізнених елементів. Інтеграція пристроїв надає користувачам гнучкі методи налаштування правил для типів подій, розкладів і впровадження дій. Приклади зв’язування пристроїв включають об’єднання викликів по внутрішньому зв’язку і подій вторгнення або доступу з відеоверіфікацією. Результатом є рішення, яке покращує ситуаційну обізнаність і, таким чином, підвищує безпеку людей і майна.

 Легкий доступ за допомогою мобільних пристроїв – користувачі можуть отримувати доступ до своїх підключених пристроїв і управляти ними за допомогою одного входу і на одній платформі з будь-якого місця у будь-який час. Рішення підтримує як веб-портал, так і мобільний додаток.

 Гарантована безпека системи – Hik-ProConnect використовує провідні в галузі стандарти і протоколи для максимальної безпеки і надійності. Сюди входить протокол TLS для приватної і безпечної передачі даних, ключ шифрування AES для потокового шифрування, який визначається користувачем і багато іншого.

  Hik-ProConnect – ідеальне рішення для малого та середнього бізнесу і житлових приміщень, включаючи, наприклад, квартири, сімейні будинки, фабрики, мережеві магазини та офіси.