Hikvision запускає нові системи спостереження …

Hikvision запускає нові системи  спостереження для швидкої та ефективної  перевірки днищ транспортних засобів

Компанія Hikvision створила новий набір стаціонарних і портативних систем спостереження за автотранспортом (UVSS), які допомагають підтримувати високий рівень безпеки на об’єктах, що вимагають підвищеної уваги.

Спостереження за транспортом

Цифрова система UVSS розроблена для ретельної перевірки ходової частини транспортних засобів.

Щоб задовольнити запити користувачів системи, Hikvision самостійно розробила два типи UVSS: фіксовану і переносну модель. Обидві моделі можуть чітко передавати зображення днища рухомого транспортного засобу, безперервно спостерігаючи за безпекою.

Запобігання злочинам

Новий Hikvision UVSS простий у встановленні, використовується для автоматичного перегляду кожного автомобіля, що в’їжджає та виїжджає з майданчика. UVSS оснащений тюремними “пастками”, прикордонними КПП, безпечними входами на автостоянку та іншими корисними штуками.

У переповнених аеропортах, на масових заходах, громадських місцях і об’єктах, що вимагають підвищеної безпеки злочинці використовують автотранспорт у своїх цілях, наприклад, приховують або контрабандують незаконні предмети. У таких випадках UVSS використовують для швидкої й точної ідентифікації прихованих загроз, контрабанди та незаконного перевезення людей.

Фіксовані та портативні моделі

Для стаціонарних застосувань система спостереження за транспортними засобами Hikvision MV-PD-030001-02 інтегрується з використовуваною системою безпеки для автоматичного відображення і зберігання відео з-під автомобілів і важких транспортних засобів.

В обох моделей UVSS надшироке поле огляду, що запобігає ймовірності кріплення прихованих бомб під транспортними засобами.

Портативний пристрій Hikvision UVSS MV-PD-030001-03 “усе-в-одному” забезпечує таке ж автоматичне збирання зображень високої якості, відображення і зберігання, як і фіксована модель. Портативна модель UVSS складається з камери ANPR, обладнання для відображення і допоміжного обладнання для управління.

Виявлення зброї і бомб

Завдяки надширокому полю огляду в обох версіях UVSS у служб безпеки з’явилася можливість запобігати проникненню на днище автомобіля прихованих бомб, зброї, біохімічно небезпечних вантажів, людей, нелегально в’їжджають або виїжджають з охоронюваних ділянок. Кілька модулів об’єднуються для формування кожної UVSS, це спрощує створення індивідуальних рішень. Для забезпечення безпеки системи можуть інтегруватися з підйомними бар’єрами, підйомними рампами, світлофорами та іншим обладнанням на об’єкті, що охороняється.

Якість зображень камер Hikvision дає можливість UVSS легко ідентифікувати автомобілі за номерними знаками. Систему можна використовувати для перевірки безпеки днищ транспортних засобів під час в’їзду до аеропортів, гаваней, посольств, поліцейських дільниць, складів, нафтохімічних та військових об’єктів, спортивних стадіонів та інших місць, які потребують забезпечення підвищеної безпеки.

Посилання на офіційне джерело