Hikvision запускає нову Академію …

Hikvision запускає нову Академію з курсом кібербезпеки

Hikvision розробив навчальну онлайн платформу, яка допоможе підвищити обізнаність, знання та досвід у багатьох темах, що впливають на галузь безпеки. Він розпочинається з нового курсу з кібербезпеки для підвищення обізнаності в галузі, роблячи її більш безпечною на майбутнє.

 

Академія Hikvision розроблена з урахуванням навчання, використовуючи легкі для розуміння, практичні та наведені на прикладі модулі, щоб надати користувачам розуміння та навички для задоволення їх потреб. Навчання оптимізоване трьома способами – Інтернет-курси для поглибленого знання певної теми; Вебінари, щоб надати користувачам цікавий спосіб наздогнати новітні технології; та сертифікація, щоб дати користувачам можливість використовувати своє навчання. Платформа працює разом із навчальними заняттями в аудиторіях, щоб допомогти користувачам отримати найкраще з обох світів.

 

Гарячою темою в галузі безпеки є кібербезпека, а курс кібербезпеки Hikvision щойно додався до портфеля Академії. Цей курс дає широкий та детальний огляд викликів галузі, пов’язаних із ризиками, що йдуть рука об руку з досягненнями. Курс складається з шести лекцій:

 

  • Основи кібербезпеки

  • Кібербезпека товару

  • Вразливості та управління вразливостями в галузі безпеки

  • Як можна зламати IP-камеру і що робити, щоб цього не сталося

  • Перспектива конфіденційності в галузі безпеки

  • Як впровадити кібербезпеку на практиці.

 

 

 

Серед інших тем Інтернет-курсу, які вже доступні або найближчим часом будуть, є: відеореєстратори, IP-камера та HikCentral. Hikvision також проводить веб-семінари в прямому ефірі з ряду тем, починаючи від розумних будівель і закінчуючи універсальним PTZ, і згодом їх також можна переглянути на веб-сайті Академії. Нарешті, комплексна програма сертифікації надає користувачам можливість доводити свої знання на різних етапах прогресу у навчанні.

 

 

«Нам у Hikvision важливо повернутися до галузей, в яких ми працюємо. Запуск Hikvision Europe Academy допоможе нам виконати це зобов’язання, обмінюючись знаннями та надаючи можливість допомогти клієнтам та партнерам зміцнити свої знання та вміння », – говорить Дерек Янг, генеральний директор Hikvision Europe.