Hikvision представляє нову камеру ITS …

 Hikvision представляє нову камеру ITS для поліпшення дорожньої безпеки та руху транспорту

Hikvision сьогодні оголосив про свою останню пропозицію продуктів дорожнього руху – універсальну ITS-камеру, призначену для підвищення безпеки та оптимізації дорожнього руху. Як випливає з назви, камера охоплює різні навички та вміння, виявляє швидкість порушень, Автоматичне розпізнає таблички, та аналізує атрибути автомобіля в одному корпусі. 

 

«Hikvision завжди розсуває межі відеотехнологій. Окрім зони зору, яку сприймають відеокамери, здатність розуміти інші види “почуттів” дозволить ще точніше контролювати та повідомляти про події чи аварії “, – говорить Френк Чжан, президент Міжнародного центру продуктів та рішень Hikvision. “Це багатовимірне сприйняття, тенденція, яка, на нашу думку, вплине на галузь безпеки в майбутньому”. 

 

Нова камера ITS розроблена з урахуванням багатовимірної концепції. Це перша камера Hikvision, яка інтегрує три окремі модулі в одному блоці без жодних компромісів щодо продуктивності, роблячи камеру акуратною та гнучкою для розгортання у вимогливих середовищах, все легко і економічно. 

 

Покращення безпеки дорожнього руху та оптимізація руху транспорту   

 

Виріб забезпечує HD-камеру, радар швидкості та світлову решітку всередині одного корпусу. Зокрема, він працює з радіолокатором із декількома стеженнями, який безперервно контролює до двох або трьох смуг руху – залежно від моделі камери, і визначає швидкість та положення об’єктів у контрольованій зоні зі швидкістю до 300 км / год. Якщо транспортний засіб порушує обмеження швидкості, вбудований радар спрацьовує на підключену камеру, і робиться знімок автомобіля та його номерного знака. 

 

У разі порушень правил дорожнього руху, таких як їзда в неправильному напрямку, неправильне використання смуги руху або навіть не використання ременя безпеки, камера знімає зображення відповідного транспортного засобу, розпізнає його номерний знак та відповідну інформацію, включаючи тип транспортного засобу, колір, марку автомобіля та напрямок руху, які можуть бути адресовані владі в режимі реального часу або збережені на борту. 

 

Виявлення аварій допомагає поліпшити загальні стандарти водіння, що в кінцевому рахунку зменшує кількість ДТП, покращує безпеку дорожнього руху та ще більше вирівнює рух транспорту. 

 

Всередині камери 

 

Використовуючи алгоритми глибокого навчання, камера здатна розпізнавати набагато більшу кількість номерних знаків та з більшою ефективністю, ніж звичайні системи ANPR. Датчик GMOS додатково забезпечує відтворення яскравих та плавних зображень у складних умовах освітлення, особливо в умовах недостатнього освітлення

 

Вбудоване додаткове світло камери забезпечує ІЧ-діапазон до 40 метрів вночі.  

 

Оскільки всі ці функціональні можливості інтегровані, сам продукт перевершує звичайні продукти ІТС, економить простір і зменшує кількість кабелів для полегшення монтажу. Він підтримує гнучке кріплення на полюсі або збоку, що робить конфігурацію на місці невимушеною.   

 

Камера Hikvision All-Rounder ITS ідеально підходить для різних сцен, таких як міські дороги, шосе, тунелі та платні станції.