Hikvision зустрілися з …

 Hikvision зустрілися з членами законодавчих органів у День Асоціації електронної безпеки США

Hikvision, провідний світовий виробник інноваційних систем відеоспостереження, взяв участь у Днях Асоціації електронної безпеки на Капітолійському пагорбі. 5 травня 2015 року представник керівництва команди Hikvision зустрівся з членами Конгресу у Вашингтоні, округ Колумбія, для обговорення важливих питань безпеки, у тому числі питань програми виробничого навчання, шкільної безпеки та телекомунікацій.

Участь у заході на Капітолійському пагорбі дає Hikvision можливості обговорювати законодавство й позитивно вплине на галузь безпеки у цілому, а також на безпеку і стабільність роботи мільйонів американців. Серед більш ніж п’ятдесяти компаній-учасників, Hikvision зайняла місце головного голосу індустрії безпеки.

Hikvision США була представлена директором з продажу Крісом Зенаті, який високо оцінив значення заходу у Вашингтоні. “На заході Капітолійського пагорба для Hikvision була фантастична можливість дати зрозуміти законодавцям потреби індустрії безпеки й можливість запропонувати нашу підтримку Асоціації електронної безпеки, оскільки вони працюють для забезпечення безпеки американців по всій країні“, – зазначив він.

Джеффрі Він, президент Hikvision у США і Канаді, прокоментував участь Hikvision у заході, “Проблеми, які важливі для американської індустрії безпеки, важливі для Hikvision у США як для лідера галузі. Наші побоювання були нівельовані тим, що наш сервіс найкраще відповідає вимогам наших шановних клієнтів. Ми віддані підтримувати успіх індустрії безпеки протягом багатьох років, про що говорить наша присутність на Капітолійському пагорбі”.