Бока Хуніорс вибрали Hikvision для …

 Бока Хуніорс вибрали Hikvision для свого стадіону в Аргентині

Клуб Атлетіко Бока Хуніорс, відомі просто як Бока Хуніорс або Бока, є популярним спортивним клубом Аргентини та всього світу завдяки своїй футбольній команді. Їх домашній стадіон Estadio Alberto J. Armando вміщує 50 тисяч чоловік. Для захисту стадіону і забезпечення безперервного проведення ігор і заходів було необхідно провести комплексне рішення створення системи спостереження.

Вимоги Бока Хуніорс, власників стадіону, були в тому, щоб камери спостереження давали можливість відстежувати об’єкти та збільшувати конкретні зображення. Камери повинні допомогти визначити співробітникам служби безпеки хто залучений у випадки несанкціонованих проходів, крадіжок, або визначити людей, які можуть заважати спокійному проведенню заходу.

Моніторинг такого великого стадіону – величезна проблема. Потрібно залучати багато співробітників безпеки, для спостереження за всім стадіоном.

Бока Хуніорс вирішили використовувати обладнання для відеоспостереження Hikvision, що складається з відеореєстраторів та високошвидкісних роботизованих поворотних камер PTZ. Відвідувачі можуть бачити камери й знати, що за ними спостерігають, що також є фактором, що стримує проти дрібних злочинів, вандалізму, крадіжок і проходів без квитка. Люди з меншою ймовірністю будуть порушувати закон, оскільки знають, що відеозапис може бути використаний як доказ.