Інноваційне рішення Hikvision …

 Інноваційне рішення Hikvision номіноване на Detektor  International Awards 2015

Hikvision, світовий лідер в області виробництва обладнання для відеоспостереження, номінований на премію Detektor International Awards 2015 у категорії CCTV.

Вперше багатофункціональний комплекс DS-7600NI-E1/A All-in-One Security Terminal був представлений у березні 2015 року. Зовні він нагадує звичайний монітор, та насправді у набір функцій цього компактного пристрою входить запис, зберігання і відтворення відео.

DS-7600NI-E1/A оснащується 22-дюймовим промисловим РК-монітором, термін служби якого у два рази перевершує термін служби звичайних РК-моніторів. Серед іншого, прилад можна використовувати як мережевий відеореєстратор: він підтримує одночасну роботу 8 мережевих камер з максимальною роздільною здатністю у 6 мегапікселів та забезпечує можливість як поточного перегляду відео, так і подальшого його відтворення. Максимальна роздільна здатність відтворення вхідного відеосигналу (HDMI та VGA) – 1920×1080 пікселів; передача сигналу на зовнішній монітор здійснюється через VGA-вихід. Окрім того, у DS-7600NI-E1/A є USB-порт, за допомогою якого користувачі можуть завантажувати й програвати свої відео- та аудіоматеріали (наприклад, рекламні ролики).

Кін Яо, директор з міжнародного маркетингу Hikvision: «Це велика честь для нас, бути номінованими на премію Detektor International Award. Той факт, що кандидати відбираються незалежною комісією, зайвий раз підтверджує як якість DS-7600NI-E1/A All-in-One Security Terminal, так і високу оцінку інноваційного підходу науково-дослідного підрозділу Hikvison. Багатофункціональність пристрою дає перевагу як з точки зору простоти монтажу і використання всієї системи, так і з точки зору оптимізації використання офісного простору».

Премія Detektor Award – це одна з найпрестижніших нагород в області охоронних технологій. Вона заснована незалежною комісією, до складу якої входять члени редколегії журналу Detektor International Magazine. Переможці відбираються у трьох категоріях: контроль доступу, охоронна сигналізація і відеоспостереження. Продукт, який отримав перемогу в усіх категоріях, отримує звання «Кращого продукту». Церемонія нагородження перехожих під час конференції SecTech у Стокгольмі.