Інтегроване енергозберігаюче рішення …

 Інтегроване енергозберігаюче рішення заощадить час та гроші

Компанія Hikvision продовжує покращувати технології камер спостереження, вводячи Power over Coaxial у свої аналогові камери. Це рішення спростить встановлення камер, що безсумнівно потішить компанії, що займаються встановленням обладнання, і кінцевих користувачів.

Суть технології Power over Coaxial (PoC) полягає у тому, що живлення для камери та відеореєстратора проходить через коаксіальний кабель, а значить немає потреби в окремих кабелях, розетках та вилці.

Завдяки PoC-технології значно заощадять установники обладнання. Наприклад, під час встанлвлення звичайної аналогової системи може виникнути необхідність у проведенні електрики й доведеться залучити інженерів-електриків – це додаткові витрати. За допомогою PoC можна безпосередньо підключати камеру і DVR-обладнання.

Кінцеві користувачі отримають продукт, готовий до використання. Не потрібно налаштовувати доступ до камери або шукати прямий доступ до електрики, просто вмикайте і користуйтеся.

Окрім того, технологія PoC стабільна, а це важливо для місць в яких подача електрики здійснюється з перебоями.

“Ми можемо впровадити ДБЖ-систему як резервне джерело живлення для відеореєстратора з технологією PoC. Коли місцеве живлення знизиться, ДБЖ увімкне PoC-відеореєстратор, який може підключати камери PoC”, – зазначив менеджер з продуктів Hikvision.

Це ще один позитивний приклад того, як майстерно Hikvision вводить інновації у сфері безпеки.

Посилання на офіційне джерело