Інтелектуальна тепловізорна камера, що …

Інтелектуальна тепловізорна камера, що володіє приголомшливими характеристиками –  переможець GIT Security Award 2020

Компанія Hikvision, провідний світовий постачальник інноваційних продуктів і рішень для забезпечення безпеки відео, отримала нагороду GIT Security за свою вибухозахищену теплову камеру (DS-2TD2466T-25X). На думку професійних читачів GIT, цей продукт був визнаний переможцем в категорії популярних щорічних нагород «Захист від пожежі і вибуху».

Однією з головних номінацій є інновація в продуктах – і камера Hikvision не розчаровує. Вона використовує неохолоджуваний датчик фокальної площини на основі оксиду ванадію, щоб забезпечити покращену якість теплового зображення. Вона також використовує інтелектуальний алгоритм виявлення пожежі для виявлення потенційних ризиків пожежі шляхом моніторингу нерегулярних підвищень температури в чутливій зоні.

У камері використовується матеріал з нержавіючої сталі 316L, що відповідає вимогам середовища, в якій існує небезпека вибуху, наприклад, хімічні заводи, нафтобази і автозаправні станції.

Аллен Сюе, регіональний менеджер Hikvision DACH, каже: «Для нас велика честь отримати цю нагороду від GIT Security. Той факт, що це результат голосування читачів GIT, що представляють наших клієнтів, робить його гострішим. Також цікаво, що камери відеоспостереження зазвичай не виграють в категорії протипожежного захисту, і ми вважаємо, що це відображає інноваційний характер наших продуктів. Ми пишаємося тим, що використовуємо наші інновації для вирішення проблем клієнтів, і ця нагорода є свідченням цієї мети».

Про  GIT SECURITY

GIT SECURITY- журнал про безпеку з найвищим тиражем в регіоні EMEA, який призначений для всіх осіб, які приймають рішення в області безпеки як в приватному, так і в державному секторі. Ця публікація стосується всього каналу поширення, від виробника і всіх видів дистриб’юторів, а також до кінцевих користувачів. Журнал присвячений різноманітності і складності питань безпеки та охорони і висвітлює їх в регулярних розділах: Управління, Безпека, Інформаційні технології, Протипожежний захист і Безпека. Особи, які приймають рішення, та лідери громадської думки знайомляться із GIT SECURITY з новинами ринку, продуктами, компаніями, додатками і тенденціями.

Посилання на офіційне джерело