Інтелектуальне рішення для …

 Інтелектуальне рішення для  управління паркуванням Hikvision

На переповненому ринку тисячі приватних і державних підприємств, що пропонують послуги паркування. Конкуренція висока, і щоб утриматися на плаву власники паркувального бізнесу повинні постійно покращувати якість і зручність парковок. Незалежно від того, самостійний це бізнес, частина торгового центру, лікарні, супермаркету, транспортного вузла або ж це громадська парковка, забезпечення високого рівня сервісу – ключ до бажання клієнта повертатися на вашу стоянку, а за цим слідує розширення бізнесу.

Вартість нерухомості й землі зростає і прибуткові паркувальні підприємства, прагнуть до економічного використання власності. Ефективне управління кожним квадратним дюймом паркувального простору стає домінантою.

Компанія Hikvision допомагає власникам автостоянок з легкістю справлятися з проблемами, що виникають у процесі роботи, завдяки сучасній інтелектуальній системі управління паркуванням.

Ефективне управління доступом

У густонаселених місцях і центральних частинах міста потік машин у години пік створює загальмованість в’їзду на автостоянку. На таких об’єктах важливі зручність паркування та підвищена безпека відвідувачів.

Система управління паркуванням Hikvision Smart Parking застосовує інноваційну технологію управління шлагбаумом, поєднуючи її з автоматичним розпізнаванням номерних знаків Hikvision (ANPR) для безперешкодного керованого в’їзду і виїзду зі стоянки. Ідентифікація транспортного засобу і програмне забезпечення для комплексного управління шлагбаумом допомагають мінімізувати черги.

У системі ANPR використовуються вдосконалені технології візуалізації Hikvision Dark Fighter і True WDR, а також додаткове інфрачервоне або вбудоване світлодіодне освітлення білого світла. Усе це допомагає розпізнавати і записувати кожен автомобіль на парковці вдень і вночі.

Ефективне управління паркуванням

Паркувальні камери автоматично контролюють використання і завантаженість стоянки у будь-який час доби. Система виділяє вільні місця і направляє клієнтів потрібним маршрутом. Її ефективність і корисність набагато вища, ніж звичайний знак “Вільне місце”. Це можливо завдяки паркувальним екранам, встановленим на перехрестях автостоянки – вони показують водіям кількість доступних місць і маршрут до них. Крім того, система індикаторів динамічного освітлення направляє клієнтів на певне місце, скорочуючи час паркування. Водії вже встигли оцінити зручність такої технології, адже вільне місце можна знайти за лічені хвилини.

Система Hikvision забезпечує живлення і доступ до мережі для 32 сусідніх камер, і відео в режимі реального часу для спостереження і збереження доказів пригод. Окрім того, термінали резервують критично важливі дані локально і здійснюють управління в автономному режимі, гарантуючи надійність системи та мінімальний вплив на локальні сховища.

Функція “Знайти мій автомобіль”

Для створення додаткових переваги та підвищення лояльності водіїв у систему управління паркуванням Hikvision Smart впроваджено функцію «Знайти мій автомобіль». На стоянці встановлено сенсорний екран Query Kiosk. Водій вводить повний або частковий номер машини, і система показує короткий маршрут до автомобіля. Це полегшення для тих, хто часто не може відшукати свою машину серед лабіринтів сучасних стоянок. На таку парковку хочеться повертатися, адже ви будете почувати себе впевнено знаючи, що пошук паркувального місця займе мінімум часу, а після повернення не виникне необхідності витрачати сили на пошуки авто. Впровадження такої системи обіцяє паркувальному бізнесу збільшення клієнтів і, як наслідок, підвищення прибутку.

Централізоване управління паркуванням

За допомогою централізованої платформи управління паркуванням Hikvision можна координувати процеси на паркінгу, включаючи дистанційне керування шлагбаумом, управління доступом до номерних знаків, автомобільні аварії та несанкціоноване паркування.

Hikvision Smart Parking Management Solution використовує центральну платформу управління, яка допомагає операторам розподіляти робочу силу, контролювати комплексний огляд обладнання і вчасно реагувати на заплановані та незаплановані події.

Система надає важливу статистичну та аналітичну інформацію про паркувальні місця, допомагаючи власникам максимізувати прибутковість й надаючи історію станів, активність використання паркування, рух на парковці та багато іншого. Інтеграція у сторонні системи, наприклад «Знайти мій автомобіль», внутрішньої навігації та платіжних систем, підтримується платформою Open SDK, яка допомагає системним інтеграторам надавати власникам рішення, яке працює для них.

Підсумуємо. Підприємствам, що займаються паркувальним бізнесом, необхідно забезпечувати максимальний рівень гнучкості для своїх клієнтів, надавати можливість в’їзду і виїзду на стоянки з мінімальними перешкодами. Автоматизовані шлагбауми допоможуть водіям уникнути можливих заторів на парковці, швидко знайти вільне місце і доїхати до нього з мінімальною кількістю перешкод – це ключ до підвищення лояльності клієнтів. А використовуючи Hikvision Smart, рішення для управління паркуванням, власники автостоянок зможуть максимально використовувати весь потенціал і прибутковість свого бізнесу.

Посилання на офіційне джерело