Інтелектуальні відео технології …

Інтелектуальні відео технології допомагають керувати щільністю натовпу і підтримувати соціальне дистанціювання

Медичні організації в усьому світі сформували загальне розуміння того, що підтримка безпечної відстані між людьми є однією з кращих практик, яких ми повинні дотримуватися, уникаючи впливу COVID-19 і сповільнюючи його поширення.

 У міру того, як різні країни і регіони прагнуть знову відкрити бізнес і послаблювати карантин, соціальне дистанціювання залишається постійною потребою. Більш того, інформація про щільність натовпу також вважається важливим орієнтиром в управлінні «соціальною дистанцією» на робочих місцях, на підприємствах і в громадських місцях.

Власники бізнесу докладають всіх зусиль, щоб захистити співробітників, клієнтів і відвідувачів. Ефективна робота з «щільністю» – новим імперативом в управлінні – ускладнює укомплектування персоналу і міжособистістну взаємодію. 

Обмеження кількості людей для надання безпеки

У нинішній ситуації державні і приватні менеджери і органи влади повинні робити більше, ніж будь-коли раніше, щоб надати безпеку людям, і в багатьох випадках ефективний розрахунок трафіку клієнтів буде мати важливе значення.

Hikvision Flow Control Solution 

Рішення використовує камери для підрахунку людей і цифрові вивіски, які забезпечують динамічне відображення на екрані, щоб показати користувачам, скільки людей входить і виходить з будівлі або району, і відправляє оповіщення в режимі реального часу в разі, якщо задані порогові значення ємності перевищені. Ці камери для підрахунку людей використовують високоточний 3D-бінокулярний стереозiр і алгоритми глибокого навчання, що спрощує складні підрахунки навіть в багатоцільових приміщеннях.

Що ще більш важливо, рішення для управління потоком може бути легко і швидко розгорнуто. Воно розроблено, щоб бути простим у використанні і високоточним, з опціями, придатними для всіх можливих сценаріїв застосування. У місцях з одним входом – на вході може бути встановлена одна камера для підрахунку людей, підключена до цифрового табло. Для сценаріїв з декількома входами камери підрахунку людей можуть бути встановлені на кожному вході і виході, обладнані відеореєстраторами I-серії або HikCentral для розрахунку кількості людей, що входять або виходять, щоб точно надавати дані про кількість в реальному часі.

Кілька входів і виходів

Наприклад, супермаркет може встановити на кожному вході зрозумілий і простий для розуміння динамічний лічильник даних, щоб надавати оновлення в реальному часі для людей, які очікують входу. Оповіщення генерується при досягненні попередньо налаштованого максимуму, і може бути активований звуковий сигнал тривоги, якщо хто-небудь спробує увійти до того, як числа опустяться нижче цього порога.

В даний час, коли витрати більш критичні, ніж будь-коли, користувачі можуть використовувати Flow Control Solution для автоматичного моніторингу ситуації, розширення можливостей підприємств і можливого скорочення необхідної кількості охоронців та інших ресурсів.

Підтримка безпечної соціальної дистанції на публіці

У районах, де скупчення людей неминучі, таких як касові апарати в супермаркетах і квиткові каси в центрах громадського транспорту, управління відстанню між людьми, що стоять в черзі, також має вирішальне значення. Влада в різних місцях розробила конкретні керівні принципи і законодавство в цій області, щоб збалансувати потреби і ризики для громадян.

Камери з двома об’єктивами Hikvision (DS-2CD6825G0 / CI (V) (S)) допомагають роздрібним магазинам та іншим підприємствам вимірювати соціальне дистанціювання, а просунутий стереоскопічний 3D-бінокль і алгоритм глибокого навчання можуть бути налаштовані на спрацьовування сигналів тривоги відповідно до місцевих правил та вимог. Користувачі можуть встановити мінімальний поріг відстані контакту; коли відстань стає менше цього попередньо встановленого порога, з’являється миттєва тривога і спливаюче вікно з аудіо і відео зв’язком.

І ще

Крім вирішення для контролю щільності, Hikvision також пропонує рішення для виявлення масок.Ця технологія гарантує, що будь-який, хто входить в приміщення, носить лицьову маску, коли це потрібно. Ті, у кого немає маски, не отримають доступ.

Рішення для виявлення масок може поставлятися в різних форматах в залежності від потреб користувача: додано до спеціальній камері або відеореєстратора Hikvision DeepinMind для користувачів з існуючими системами камер, інтегровано в теплове рішення Hikvision для температурного скринінгу або як частина доступу до дверей MinMoe, пристрою з вбудованою технологією розпізнавання осіб. В’їзд може бути заборонений, якщо маска не одягнена і / або виявлена температура поверхні шкіри поза допустимого діапазону.

Коли підприємства починають виходити з блокування, їм необхідно знайти способи зниження ризику подальшого поширення вірусу. Це зачіпає все населення і його звичайну діяльність – від отримання кави по дорозі на роботу і до громадського транспорту і покупок їжі поза домом. Але є деякі технології, до яких вони можуть звернутися – інновації, які будуть сприяти «новим нормам» і забезпечать безпеку людей. На цьому шляху Hikvision буде поруч, на кожному кроці.