IPS Intelligent Video Analytics першими …

 IPS Intelligent Video Analytics першими приєдналися до програми Hikvision Embedded Open Platform (HEOP)

Hikvision, провідний світовий постачальник інноваційних продуктів і рішень для відеоспостереження, оголосив, що IPS Intelligent Video Analytics є першою компанією, що приєдналася до програми Hikvision Embedded Open Platform (HEOP). Через HEOP IPS буде завантажувати свої передові аналітичні модулі в мережеві камери серії Hikvision 5.

 

Глобальна програма HEOP дозволяє стороннім постачальникам розробляти свої власні програми та встановлювати їх безпосередньо на камери Hikvision. Це забезпечує більшу різноманітність інтелектуальних функцій безпосередньо для клієнтів, в той час як партнери по розробці можуть скористатися перевагами глобального охоплення Hikvision.

 

П’ять інноваційних аналітичних модулів на основі камери

IPS Intelligent Video Analytics має багаторічний досвід в області аналітики і розробила безліч передових функцій. Через HEOP IPS вбудовує п’ять аналітичних модулів в мережеві камери Hikvision серії 5: виявлення руху, виявлення саботажу, виявлення вторгнень, виявлення перешкод і виявлення в приміщеннях.

 

1. Виявлення руху

Цей інтелектуальний модуль відеоаналітики пропонує оповіщення в режимі реального часу, коли видно, що об’єкти рухаються в заздалегідь визначених областях.

 

2. Виявлення саботажу

 

Виявлення саботажу попереджає користувачів в режимі реального часу, коли робляться спроби підробити камеру (наприклад, якщо камера закрита, перенаправлена, розпорошена або засліплена).

 

3. Виявлення вторгнення

Виявлення вторгнення забезпечує оповіщення в режимі реального часу в разі проникнення зловмисника в охоронювану відкриту зону.

 

4. Виявлення стеження за людьми

Цей модуль видає попередження в режимі реального часу, якщо люди тиняються без діла в контрольованих областях.

 

5. Виявлення в приміщенні

Модуль виявлення в приміщенні сповіщає користувачів в режимі реального часу в разі проникнення зловмисників в захищені закриті приміщення.

 

Більш рентабельний, більш гнучкий

Вбудовування цих модулів в камери означає, що немає необхідності в додаткових серверах, що економить гроші для клієнтів Hikvision і збільшує гнучкість в розробці архітектури рішень. Для кожної встановленої камери можна управляти одним модулем, і дані можна легко переглядати у веб-браузері.

 

Спираючись на найсучасніші технології, мережеві камери Hikvision 5-ї серії вже вражають, вперше поєднуючи в собі спостереження при слабкому освітленні DarkFighter і розпізнавання високої чіткості. Покращена технологія кодеків також підвищує ефективність передачі. Камери ідеально підходять для тих місць, де необхідні 24-годинні барвисті зображення, від вулиць і торгових центрів до офісних будівель.

 

Йенс Бертельсен, менеджер по глобальному партнерському альянсу в Hikvision, каже: «Ми раді, що IPS став нашим найпершим партнером за програмою HEOP. Ми з нетерпінням очікуємо побачити, як їх функціональні можливості можуть допомогти нашим клієнтам отримати нові переваги з наших мережевих камер Hikvision серії 5, одночасно допомагаючи їм створювати ще більш раціональні і економічні рішення для забезпечення безпеки».

 

Ален Х. Бенуа, глава відділу маркетингу і продажів IPS, каже: «Конструкція платформи HEOP дозволяє неймовірно легко інтегрувати нашу відеоаналітіку в камери Hikvision. Ця інтеграція надає клієнтам передове рішення, коли мова йде про виявлення підозрілих об’єктів або подій в режимі реального часу ».

Посилання на офіційне джерело