Камера Hikvision отримала нагороду …

 Камера Hikvision отримала нагороду GIT 2018

Компанія Hikvision, провідний світовий постачальник інноваційних продуктів і рішень для відеоспостереження, рада повідомити, що камера Hikvsion DarkFighterX (iDS-2DF8225IH-A) отримала премію GIT 2018 у категорії C – CCTV, Video Security.

Камера була представлена компанією на початку 2017 року як наступний рівень нічного спостереження і приклад модернізації технології Hikvision DarkFighter, що забезпечує кольорові чіткі зображення аж до найнижчих рівнів освітленості – 0,001 люкс.

Натхненні роботою очей людини, творці DarkFighterX наділили її максимальним спектром кольорів. Очі використовують різні клітини для збору інформації про колір і яскравість, яку потім відправляють в мозок. Камера DarkFighterX приймає інформацію від ІЧ-датчика (яскравість) і від датчика видимого світла (колір), об’єднує її, і видає одне яскраве повнокольорове зображення.

Сьогодні Hikvision DarkFighterX – лідер у сфері технологій безпечного спостереження. Камера незамінна в місцях, що вимагають повнокольорового спостереження 24/7: багатолюдних міських вулицях, площах і парках, річках, лісах, портах і залізницях.

Щорічна премія GIT Security Award присуджується одним з найбільш авторитетних журналів з безпеки в Європі. Переможця обирають шляхом незалежного голосування читачів друкованого та онлайн видань – безпосередніми учасниками галузі.

Дерек Ян, президент Hikvision EU, зазначив: “Для нас велика честь отримати цю нагороду, адже ми постійно прагнемо розробляти продукти високої якості. Ця премія особливо актуальна для нас, оскільки представляє голос читачів GIT Security – наших клієнтів”.

Посилання на офіційне джерело