Камери Fisheye: широкі можливості відеоспостереження
і краще розуміння бізнесу в одному дискретному пакеті

 

Камери Fisheye: широкі можливості відеоспостереження і краще розуміння бізнесу в одному дискретному пакеті

 

 

Ультрасучасні камери типу «риб’яче око»: всевидющі окуляри, які мають широкі функціональні можливості.

Забезпечення чіткого спостереження на великій території – наприклад, на складі, в продуктовому магазині або на стоянці – не завжди найпростіше завдання, і зазвичай вимагає встановлення декількох камер і кабелів в різних місцях, щоб охопити всі поля зору.

 

Для розв’язання цих проблем багато організацій вважають за краще встановлювати найсучасніші камери типу «риб’яче око». Ці інноваційні, всебачущі очі можуть забезпечити 360-градусний огляд їх оточення.

 

Камери «риб’яче око» працюють з використанням панорамного об’єктива для захоплення зображення декількох камер в одному пристрої. Якщо вони розташовані на стіні, вони пропонують огляд на 180 градусів, а на стелі вони забезпечать охоплення підлоги на 360 градусів нижче – без мертвих зон.

 

Проте, найбільш просунуті камери «риб’яче око» на ринку не закінчуються. За допомогою програмного забезпечення «розгладження» користувачі можуть вибрати повторну візуалізацію зображення «риб’яче око» в різні формати, щоб камера працювала так само, як віртуальна PTZ. 

Засноване на штучному інтелекті рішення для забезпечення безпеки і аналітики бізнесу 

 

Таким чином, одна камера типу «риб’яче око» є дуже ефективним і економічним засобом досягнення високоякісного спостереження на великій або складній території. Більш того, новітні камери з вбудованим тепловим картографуванням і підрахунком людей пропонують неймовірну інформацію для компаній, чий бізнес процвітає шляхом продажів.

 

Наприклад, менеджери магазинів можуть використовувати теплову карту, щоб визначити, як люди пересуваються по цеху, і розташувати продукти в оптимальному місці для їх залучення. Пізніше дані теплової карти можна порівняти з даними про продажі, щоб краще зрозуміти ефективність маркетингової стратегії.

 

У музеях і розважальних закладах такі камери можуть бути корисними людям, котрі рахують дані та інформацію про потоки клієнтів, також вон можуть стати в нагоді командам з безпеки і маркетингу, яким необхідно краще зрозуміти, як вони можуть захистити своїх клієнтів і обслуговувати їх.

 

І, звичайно ж, одна камера «риб’яче око», як правило, набагато більш ненав’язлива, ніж повний набір камер спостереження, що робить їх ідеальними для місць, де естетика має значення, чи де профіль спостереження повинен бути низьким.

 

Hikvision: кращі в своєму класі камери «риб’яче око» з лідируючими на ринку доповненнями.

 

Камери «риб’яче око» Hikvision є одними з найсучасніших на ринку. Володіючи кращими об’єктивами Immervision, вони забезпечують ширший кут огляду, ніж багато інших камер на ринку. Камера забезпечує більш детальні зображення, повертаючи їм природну якість після деформації.

 

Більш того, вбудовані засновані на глибокому навчанні, додатки штучного інтелекту, такі як теплове картування, аналіз потоків перетинів і підрахунок людей, надають користувачам безліч даних для бізнес-аналізу, складання звітів і прийняття більш розумних рішень.