Камери Fisheye: широкі можливості
відеоспостереження і …

 Камери Fisheye: широкі можливості відеоспостереження і краще розуміння бізнесу в одному дискретному пакеті

Ультрасучасні камери типу «риб’яче око»: всевидющі окуляри, які мають широкі функціональні можливості.

Забезпечення чіткого спостереження на великій території – наприклад, на складі, в продуктовому магазині або на стоянці – не завжди найпростіше завдання, і зазвичай вимагає встановлення декількох камер і кабелів в різних місцях, щоб охопити всі поля зору.

Для розв’язання цих проблем багато організацій вважають за краще встановлювати найсучасніші камери типу «риб’яче око». Ці інноваційні, всебачущі очі можуть забезпечити 360-градусний огляд їх оточення.

Камери «риб’яче око» працюють з використанням панорамного об’єктива для захоплення зображення декількох камер в одному пристрої. Якщо вони розташовані на стіні, вони пропонують огляд на 180 градусів, а на стелі вони забезпечать охоплення підлоги на 360 градусів нижче – без мертвих зон.

Проте, найбільш просунуті камери «риб’яче око» на ринку не закінчуються. За допомогою програмного забезпечення «розгладження» користувачі можуть вибрати повторну візуалізацію зображення «риб’яче око» в різні формати, щоб камера працювала так само, як віртуальна PTZ.

Засноване на штучному інтелекті рішення для забезпечення безпеки і аналітики бізнесу 

Таким чином, одна камера типу «риб’яче око» є дуже ефективним і економічним засобом досягнення високоякісного спостереження на великій або складній території. Більш того, новітні камери з вбудованим тепловим картографуванням і підрахунком людей пропонують неймовірну інформацію для компаній, чий бізнес процвітає шляхом продажів.

Наприклад, менеджери магазинів можуть використовувати теплову карту, щоб визначити, як люди пересуваються по цеху, і розташувати продукти в оптимальному місці для їх залучення. Пізніше дані теплової карти можна порівняти з даними про продажі, щоб краще зрозуміти ефективність маркетингової стратегії.

У музеях і розважальних закладах такі камери можуть бути корисними людям, котрі рахують дані та інформацію про потоки клієнтів, також вон можуть стати в нагоді командам з безпеки і маркетингу, яким необхідно краще зрозуміти, як вони можуть захистити своїх клієнтів і обслуговувати їх.

І, звичайно ж, одна камера «риб’яче око», як правило, набагато більш ненав’язлива, ніж повний набір камер спостереження, що робить їх ідеальними для місць, де естетика має значення, чи де профіль спостереження повинен бути низьким.

Hikvision: кращі в своєму класі камери «риб’яче око» з лідируючими на ринку доповненнями.

Камери «риб’яче око» Hikvision є одними з найсучасніших на ринку. Володіючи кращими об’єктивами Immervision, вони забезпечують ширший кут огляду, ніж багато інших камер на ринку. Камера забезпечує більш детальні зображення, повертаючи їм природну якість після деформації.

Більш того, вбудовані засновані на глибокому навчанні, додатки штучного інтелекту, такі як теплове картування, аналіз потоків перетинів і підрахунок людей, надають користувачам безліч даних для бізнес-аналізу, складання звітів і прийняття більш розумних рішень.

 

Посилання на офіційне джерело

 

 


Blazer Express підтримує відтворення онлайн-відео, записів або тривожних спрацювань камери та все це на зручному інтерфейсі.


Hikvision, світовий лідер в області систем відеоспостереження, семимильними кроками захоплює галузь, створюючи нові продукти. Нещодавно компанія запустила Blazer Express, станцію інтелектуального управління відео, просту у використанні та оснащену високоефективним програмним забезпеченням (IVMS), розробленим спеціально для задоволення потреб малих і середніх додатків роздрібних користувачів відеоспостереження.

Підтримуючи до 32 камер спостереження, Blazer Express пропонує приватним магазинам, мережевим ритейлерам, а також заправним станціям централізоване управління відео й простоту в експлуатації, поруч зі швидким і легким встановленням, а також автоматичним розпізнаванням будь-яких підключених пристроїв Hikvision.

Користувачі Blazer Express можуть вибирати ціль або подію для ряду застосувань, наприклад, задля вилучення кадрів для оцінки результатів роботи співробітника, а також для захисту активів і персоналу. Присутній показ повного візуального огляду усіх локацій камери, електронна карта, розташована на екрані, дає змогу швидко знаходити live-відео, відтворення записів і сигналізації.

Blazer Express підтримує інтеграцію з наявними системами POS, пов’язуючи дані POS-транзакцій з відповідними записами камер відеоспостереження, додатково допомагає виявляти та аналізувати підозрілі перекази, а також надає докази на випадок будь-яких спорів з клієнтами.

Blazer Express також постачається у стандартній комплектації з автоматичним розпізнаванням номерних знаків (ANPR), а функція, що рахує людей, може надати, наприклад, інформацію про збільшення/зменшення кількості відвідувачів протягом певного відрізка часу.

Blazer Express IVMS станції можуть бути встановлені на декількох віддалених майданчиках з каскадним режимом, що використовується для розгортання централізованого управління відео. У режимі декількох майданчиків Blazer Express дає змогу операторам отримати доступ до відео та інформації сигналізації від віддалених роздрібних станцій. Системи, що розташовані на декількох майданчиках, можуть бути налаштовані таким чином, щоб дати можливість клієнтові Blazer Express керувати відео з усіх магазинів, інформацією про тривогу й іншим централізовано, максимізуючи ефективність людино-ресурсів і відгуків.

Роблячи ставку на гнучкість установки та економію бюджету, Blazer Express підтримує камери або приватні протоколи сторонніх виробників, сумісні з ONVIF, Hikvision надає SDK для безшовної інтеграції сторонніх систем.