Камери Hikvision на поліцейських фургонах …

 Камери Hikvision на поліцейських фургонах США

Hikvision та Eagle Eye Networks співпрацюють з департаментом поліції штату Массачусетс для створення мобільних фургонів відеоспостереження. Камери Hikvision, встановлені на поліцейському фургоні, віддалено пов’язані з хмарною системою Eagle Eye Video Management (VMS), що дозволяє поліції забезпечити мобільне відеоспостереження у районах, які цього потребують найбільше.

“Ми використовуємо хмарну систему VMS Eagle Eye, тому що з нею виявилося легко забезпечити умови безпечного віддаленого доступу”, – пояснив Денис Бушар, начальник безпеки східного узбережжя. “Якісне відео можна дивитися на смартфоні або планшетному ПК за допомогою звичайного веб-браузера”.

Для встановлення на фургони вибрали камери Hikvision DS-2CD2112F-I й DS-2CD2212-I5. Модель DS-2CD2212-I5 може похвалитися відмінною відстанню інфрачервоним підсвічуванням, що робить її особливо привабливою для використання у нічний час.

“Дивно, що зображення чіткі навіть на далекій дистанції”, – повідомляє Джастін Кроу, директор департаменту поліції Лаврентія. “Поліція працює на результат зниження рівня злочинності в місті,” – пояснює пан Кроу. “Камери служать стоп-фактором, навіть якщо просто їздити по вулиці. І ми сподіваємося, що це допоможе підтримувати позитивні стосунки з суспільством”.

“Департамент поліції Лоуренса прокладає шлях для інших співробітників поліції для застосування інноваційного мобільного нагляду аби краще захищати свій округ”, – говорить Дін Драко, президент і генеральний директор Eagle Eye Networks.

“Hikvision прагне робити міста безпечними по всій Північній Америці, і ми раді чути, що мобільне рішення відеоспостереження в Лоуренсі стільки виграло завдяки продуктам Hikvision”, – сказав Джеффрі Він, президент Hikvision в США і Канаді.