Керування в’їздом автомобіля…

 Керування в’їздом автомобіля за допомогою ANPR

Кількість транспортних засобів та номерних знаків у світі зростає. Використання автоматичного розпізнавання номерних знаків (ANPR) для в’їзду автомобіля не є новим. Але він використовується інноваційними способами для спрощення процесів та допомоги у плануванні бізнесу. Дослідження показують, що прогнозується, що глобальний ринок систем ANPR зростатиме на 9,6% щорічно між 2017 та 2023 роками. У міру того, як дані стають доступнішими, ефективні шляхи їх максимального використання мають вирішальне значення. Саме тут з’являються потужні рішення VMS, такі як Hikvision HikCentral Professional.

Розумний в’їзд автомобіля

 Тепер камери ANPR досить розумні, щоб читати номерні знаки та навіть визначати марку та колір автомобіля. Це дає цінні дані при управлінні паркінгом для громадського чи приватного користування. Але справжня цінність приходить тоді, коли дані об’єднані таким чином, щоб ними можна було керувати та аналізувати.

Використовуючи потужну систему управління відео (VMS), таку як HikCentral Professional, користувачі можуть додавати інформацію про автомобіль на платформу. Вони можуть класифікувати їх за різними типами (включаючи зареєстровані транспортні засоби, тимчасові транспортні засоби та транспортні засоби для відвідувачів). Це допомагає системі «розпізнавати» та аналізувати дані, забезпечуючи численні переваги для бізнесу.

Звіт про аналіз автомобіля може визначити, скільки автомобілів проходить через в’їзд протягом певного періоду часу. Це надає операторам автостоянки розумну інформацію про планування свого бізнесу – можливо, надаючи, наприклад, у той час більше ресурсів для співробітників.

Існують також оперативні переваги – “Звіт про понаднормову парковку” може визначити транспортні засоби, які “перевищили” свій час стоянки. Це означає, що оператори можуть вжити заходів, щоб позначити це та накласти штрафи.

Оптимізація роботи автостоянки

Усі ці звіти можна налаштувати за допомогою HikCentral та налаштувати на автоматичне надсилання сповіщень щодо певних критеріїв. Їх можна надсилати електронною поштою щодня, щотижня або щомісяця. Це надає операторам бізнесу практичний і цінний спосіб моніторингу своєї системи, навіть не маючи доступу до системи самостійно.

ANPR полегшує  доступ  до автостоянки для “відомих” транспортних засобів. Система розпізнає пластину і може автоматично підняти бар’єр. Приватні автостоянки можуть використовувати це, наприклад, щоб дозволити в’їзд лише транспортним засобам-учасникам. Це також може дати можливість громадським автостоянкам упорядкувати свою платіжну систему.

Оператори автостоянок використовують цю технологію, щоб надати водіям інформацію про кількість вільних місць і навіть направити їх до найближчого. Ця система  управління та наведення  знижує стрес та прискорює процес паркування.

У світі, де дані є ключем до ефективності та розвитку бізнесу, ефективний спосіб максимізації їх вартості є ключовим. HikCentral Professional пропонує простий та ефективний спосіб для операторів автостоянок використовувати дані ANPR, щоб полегшити своє життя та життя своїх клієнтів.

Джерело інформації