Відеоспостереження для приватного будинку

 

Багато хто згоден з тим, що відеоспостереження в будинку необхідне. Але дехто згоден тільки на словах, до установки камер у квартирі доходять не всі. Даремно! Часто камери спостережливіші за сусідів і допитливіші за консьєржів. А складність і дорожнеча системи відеоспостереження – міська легенда, яку давно розвінчали власники заміських будинків.

У розпал дачного сезону ми вирішили поговорити про відеоспостереження для приватних будинків. Ловіть короткий лікнеп по організації системи відеоспостереження за містом.

 

З чого складається система відеоспостереження для приватного будинку?

Реєстратор.


Камери для спостереження за периметром.


Внутрішні камери спостереження.

 

Де краще встановлювати камери?

Найкраще на це питання відповісте ви. Ми лише рекомендуємо придивитися до зон, в яких огорожа недостатньо висока, або кущі занадто густі – це “слабкі місця” вашої ділянки.



Подбайте про те, щоб у поле зору камер не потрапляли ділянки ваших сусідів – це незаконне вторгнення в особисте життя.

 

Особливості

Якщо в будинку ви живете зрідка, наприклад, приїжджаєте на вихідні, рекомендуємо купити відеореєстратор, і встановити його в міській квартирі. Помітивши камери, грабіжники можуть намагатися видалити або зіпсувати записуючий пристрій.



Щоб організувати систему відеоспостереження з реєстратором в міській квартирі, вам знадобиться широкий канал зі статичною IP-адресою. Ви купите його у свого інтернет-провайдера. І після прокидання портів камер, налаштуєте запис на реєстратор.



Така схема організації відеоспостереження за містом змусить вас попітніти, але результат вартий витрачених зусиль.