Вирішити проблему з показом відео:
підключення пристроїв Hik-Connect
до IVMS-4200


Часто службу технічної підтримки hikvision.org.ua звертаються з проблемою підключення до IVMS-4200 пристрою, вже прив’язані до хмари Ezviz або Hik-Connect. Одні не знають з якого боку підійти, а у інших підключені пристрою не відображають відео.

Сьогодні розповімо як вирішити ці проблеми самостійно.

 

Крок 1

Зайдіть до IVMS-4200.

Відкрийте вкладку “Управління пристроями” 

Натисніть “Додати новий тип пристрою” 

Крок 2

Виберіть “Hik-Connect Device” чи “Пристрій Hik-Connect” . В нас цей пункт неактивний, тому що такий тип пристрою вже додано.

Підтвердіть вибір 


Крок 3

Перейдіть до вкладки Hik-Connect Device. Виберіть країну Україна. Натисніть “Login”.


З’явиться вікно входу. Введіть свій логін, e-mail, номер телефону і пароль. Натисніть “Login”.

Крок 4

Якщо у профілі ще немає пристрою, у вкладці Hik-Connect Device натисність кнопку “Add Device” Доданий пристрій з’явиться у цьому вікні. Здавалося б, усе необхідне зроблено, але саме на цьому етапі у багатьох виникають труднощі. Що робити далі?

Крок 5

У вкладці “Device Management” виберіть пункт “Group” (стрілка 1). Якщо пристрій вже прикріплено до профілю, виберіть теку з ім’ям вашого профілю в Hik-Connect.

Якщо пристрій додано щойно, створіть групу (стрілка 3). Група матиме ім’я пристрою (видно по стрілці 2). Після того, як знайдете нову теку, перейдіть до потрібного пристрою (стрілка 4) і натисніть на кнопку “Modify” (стрілка 5). Якщо все зроблено правильно, кнопка стане активною, синього кольору.

При натисканні “Modify” у вікні в полі “Stream Key” (стрілка 1) введіть верифікаційний код. Не забудьте натиснути кнопку “ОК”.

Тепер у вкладці онлайн-перегляду все працює коректно, замість незрозумілих помилок ви побачите зображення з камери.