Компанія Hikvision відкрила офіс в Канаді

 Компанія Hikvision відкрила офіс в Канаді

Hikvision, провідний світовий виробник і постачальник інноваційних продуктів відеоспостереження, радий повідомити, що у Канаді, поруч з Монреалем, 4 серпня відкрився філіал Hikvision.

Hikvision оголосила про створення Hikvision Canada Inc. у січні. Компанія зміцнила свої відносини з канадськими клієнтами та нарощує оберти продажів, а новий офіс у Санкт-Лоран буде здійснювати технічну підтримку клієнтів за допомогою персоналу, що вільно говорить англійською та французькою мовами. “Це важливий крок для компанії, оскільки ми продовжуємо утримувати сильні позиції на канадському ринку, де компанія значно збільшує зростання продажів”, – говорить директор з продажу в Канаді Тері Лорн.

Недавня доповідь IHS оголосив Hikvision головним виробником обладнання систем відеоспостереження у світі, а Північна Америка є одним з найбільш стрімко зростаючих ринків для компанії. Успіх компанії у Північній Америці у першу чергу обумовлений увагою до клієнтів. Програма Hikvision для партнерів і інсталяторів відіграє важливу роль у підтримці та обслуговуванні.