Комплексні і інтегровані рішення …

Комплексні і інтегровані рішення для сигналізації

Компанія Hikvision анонсувала нове покоління бездротових систем сигналізації – AX PRO, які надають комплексні рішення для сигналізації як для приватних, так і для комерційних додатків.

Нещодавно випущене сімейство продуктів AX PRO включає в себе компактний панельний концентратор для широкого діапазону детекторів і периферійних пристроїв, включаючи виявлення вторгнень, відеоверіфікацію, виявлення диму, виявлення повеней і домашню автоматизацію. Система, розроблена з урахуванням інтересів установника і користувача, може бути налаштована відповідно до різних потреб. Складність установки мінімальна, тому кінцевий користувач може легко управляти системою за допомогою інтуїтивно зрозумілого для користувача інтерфейсу.

Панельний концентратор AX PRO з подвійним радіочастотним чіпом

Сам концентратор AX PRO підтримує декілька протоколів бездротової інтеграції, дозволяючи підключати до 210 периферійних пристроїв. Панель була розроблена з використанням подвійних радіочастотних чипів з використанням бездротових технологій Tri-X і CAM-X, щоб блокувати перешкоди по каналах і забезпечувати високу швидкість і надійну передачу тривожних повідомлень одночасно.

Поряд з панеллю Hikvision розробила широкий спектр детекторів і датчиків для адаптації системи до різних потреб. Наприклад, комбінований PIR-датчик розбиття скла, датчики безпеки, дверні контакти, датчик диму, датчик витоку води і т. д.

Також доступний бездротовий пасивний інфрачервоний детектор PIRCAM, який виявляє інфрачервоні сигнали в діапазоні 12 метрів і збирає моментальні знімки будь-якого об’єкта, що рухається. За допомогою PIRCAM користувачі можуть переглядати ці знімки виявленої активності для перевірки повідомлень про тривогу, отримуючи попередження навіть до того, як зловмисники зрозуміють, що вони були записані на відео. PIRCAM також обладнана світлодіодним підсвічуванням для отримання високоякісного зображення в темряві.

Створений з урахуванням практичності

Hikvision створив широкий спектр периферійних пристроїв для максимальної безпеки користувачів і допомозі в їх повсякденній діяльності. Такі пристрої включають в себе варіанти статичної і переносної тривожної кнопки для забезпечення безпеки пасажирів, а бездротова світлодіодна клавіатура або ергономічний брелок для ключів надають кілька варіантів управління відповідно до власних уподобань.

Перевірка зловмисників як послуга

За бажанням клієнтів панель концентратора AX PRO може бути пов’язана з їх IP-камерами через хмару або субпотоки, щоб ініціювати перевірку вторгнення як послугу (IVaaS). Ця послуга забезпечує перевірку відео в реальному часі або 7 секунд відеозапису для користувачів, щоб швидко і ефективно підтверджувати тривожні події в системі.

Сумісність додатків

Користувачі будуть брати на себе відповідальність і залишатися на зв’язку за допомогою AX PRO, оскільки він повністю сумісний з пропрієтарним додатком Hik-Connect. Додаток надає користувачам голосові повідомлення і повідомлення про відеокліпи, а також дозволяє їм віддалено контролювати свої системи сигналізації. AX PRO також підтримує додаток Hik-ProConnect, який може надати повну допомогу в налаштуванні для установників і дати їм можливість пропонувати хмарні рішення і послуги безпеки з авторизацією клієнта