Ловля відходів пожежі до того, …

Ловля відходів пожежі до того, як вони трапляються

Пожежі на відходах – іншими словами, пожежі, що трапляються на сміттєпереробних заводах або заводах з переробки відходів – це дуже серйозна глобальна проблема. Країни у всьому світі страждають від багатьох пожеж на день у галузі переробки відходів та переробки. Це спричиняє ризик травмування працівників, пошкодження майданчиків, техніки та репутації. І це ще до того, як розглянути потенційний вплив на навколишнє середовище. Тут також більше іронії – одним із найбільших ризиків пожежі на сміттєзвалище є пошкодження літій-іонних акумуляторів. Ці акумулятори перезаряджаються і, таким чином, спроектовані для більш стійкого використання! 

Що спричиняє пожежі відходів?

Оскільки людська раса створює все більше і більше відходів, переробка набуває вирішального значення в боротьбі за стійкість. Побудовано численні переробні заводи, щоб мати справу з усіма видами матеріалів, перетворюючи їх знову на щось корисне.

Багато з цих матеріалів є горючими – наприклад, папір і картон. Матеріали також стискаються між собою для економії місця. Суха, спекотна погода може також додати підвищення температури в цій купі. Всі ці умови поєднують, створюючи потенційно горючу ситуацію – потрібна лише іскра.

Це приклад того, що в галузі відоме як «ошпарювання». Тепло може накопичуватися неконтрольовано в місцях, які неможливо побачити або контролювати традиційними способами. Наприклад, посеред сміттєвої купи. Тут також не видно диму, оскільки він захищений зовнішніми шарами відходів.

Небезпека може надходити з різних місць, але все частіше виною тому є акумуляторні батареї. Насправді, найсильніші пожежі, спричинені батареями, за останні чотири роки спричинили збитки, вартість яких склала в середньому 1,3 млн. Євро. Літій-іонна технологія в цих батареях працює, використовуючи різні хімічні речовини в окремих елементах. “Стінки” цих комірок досить тонкі, що робить батарею легкою. При пошкодженні вони можуть бути пробиті або короткозамкнені, поєднуючи розділені елементи та спричиняючи накопичення тепла, що призводить до пожежі або навіть вибуху.

 Боротьба з пожежами відходів

Традиційні методи вирішення проблеми засновані на швидкій реакції на пожежу, коли вона спалахне. Використовується пожежна сигналізація та спринклерні системи, і навіть “гаряча лінія” до місцевих пожежних служб може бути розумною. Деякі території також використовують сирени та ліхтарі, щоб попередити людей про небезпеку. 

Однак усі ці заходи набувають чинності з моменту пожежі. Тепер технологію можна використовувати для вирішення проблеми ще до того, як вона станеться. Іншими словами, для виявлення накопичення тепла до того, як іскра розпалила вогонь. Вона успішно управляє ризиками заподіяння шкоди працівникам або відвідувачам сайту. Це також добре для бюджету – зменшення витрат на роботи з відновлення пожеж.  

Увійдіть до Hikvision

Теплові камери використовуються для контролю температури як всередині, так і зовні. Ці камери можуть бути налаштовані на спрацювання сигналу тривоги, коли контролюється задана температура, а потім знову, коли досягається більш висока. 

Перше обмеження температури призначене для попередження, яке змусить камеру надіслати сигнал, коли температура перевищить норму. Друга межа повинна бути налаштована на критичну температуру, щоб було зрозуміло, що негайні дії необхідні, як тільки її почують.

Обидва сигнали тривоги можуть бути перевірені працівниками, які відстежують ситуацію, як на місці, так і за його межами, за допомогою камери з двома спектрами. Це забезпечує живі зображення поряд із тепловими, надаючи більше контексту проблемі. Тоді, озброївшись перевіреною ситуаційною інформацією, відповідні особи можуть вжити заходів для запобігання або ліквідації будь-яких пожежних відходів. Це можуть бути працівники або служби віддаленого моніторингу. За допомогою програмного забезпечення для управління відео HikCentral зображення можна також віддалено відправляти менеджерам. Вони можуть бачити, що відбувається за допомогою планшета або мобільного пристрою, де б вони не знаходились.

 Рішення використовує розумні алгоритми, щоб гарантувати, що гарячі точки, спричинені сонячним світлом, або машини, що рухаються через простір, не викликають помилкових тривог. Він також може бути легко підключений до інших протипожежних систем, таких як спринклери або автоматизовані протипожежні двері.

У світі, де акумулятор, розроблений таким чином, щоб бути стійким, він насправді може створювати проблеми при переробці, розгляд повної картини видається вирішальним. Як і здатність вирішувати проблеми до того, як вони трапляться. Використовуючи наші технології, переробні заводи можуть виявити потенційні пожежі ще до їх виникнення. Отже, навіть якщо матеріали, що проходять через сміттєзвалище, є потенційними ризиками пожежі, ними можна ефективно управляти. Це класичний приклад того, як профілактика є кращою, ніж лікування.

За матеріалами