Максимізуйте продуктивність …

Максимізуйте продуктивність логістики за допомогою Smart Dock Management від Hikvision

На великих зайнятих логістичних об’єктах лише кілька менеджерів доків контролюють потік сотень транспортних засобів, які чекають навантаження та розвантаження, що часто викликає затримки та погіршує продуктивність. Завдяки функції Smart Dock Hikvision стає швидким і простим супроводжувачем транспортних засобів до наявних доків, прискорюючи завантаження та розвантаження, а також збільшуючи пропускну здатність та ефективність.  

 Поширені проблеми управління доками

Щоб задовольнити зростаючі потреби споживачів щодо доставки посилок – особливо для товарів, придбаних через Інтернет – логістичним компаніям необхідно максимально ефективно керувати своїми вантажними причалами. Однак менеджерам доків часто не вистачає інформації в режимі реального часу, необхідної їм для прийняття швидких і точних рішень. 

 

Можливо, вони не зможуть побачити, наприклад, які доки доступні, які використовуються і які незабаром стануть вільними. Без цих важливих уявлень транспортні засоби часто вимушено чекають, коли вони можуть бути завантажені або розвантажені, що спричиняє затримки та негативно впливає на продуктивність та пропускну здатність товарів через своє обладнання.

 

Як додатковий виклик, менеджери часто не можуть побачити, які місця для паркування вантажівок є. Це означає, що водії часто просто паркуються, де можуть, блокуючи важливі ділянки або уповільнюючи рух інших транспортних засобів, які намагаються дістатися до виділених доків. 

 

Управління док-станцією з інтелектуальним відео  

Щоб вирішити проблеми неефективного та ручного управління доками, Hikvision вбудувала в портфоліо рішень логістики функції Smart Dock Management . Використовуючи інтелектуальну док-камеру на кожному завантажувально-розвантажувальному відділенні, це рішення надає інформацію в режимі реального часу, що дозволяє менеджерам доків приймати точні, своєчасні рішення щодо набагато більшої кількості доків, ніж це було б можливо. 

Функція Smart Dock Management включає кілька ключових можливостей, які допомагають автоматизувати та оптимізувати операції з управління доками. 

 

Основні можливості рішення включають:

1) Виявлення зайнятості док-станції

Камери Hikvision можуть в реальному часі виявляти, чи вантажівки завантажуються або розвантажуються у доках, чи вони незайняті. Рішення також розпізнає номерні знаки вантажівки, щоб ідентифікувати автомобіль, який займає причал. Ця інформація передається на інтерактивну карту, що дає менеджерам миттєвий огляд операцій завантаження та розвантаження наявних доків 24 години на добу. На основі цих даних у реальному часі водіїв можна швидко та ефективно відправляти до наявних доків через мобільний додаток. 

 

2) Оптимізація паркування

Інформація з док-камер та інших камер також дає змогу в режимі реального часу переглядати наявні місця для паркування по всьому майданчику. Це дозволяє менеджерам відправляти вантажівки на вільні місця для паркування, де вони можуть чекати, не блокуючи ключові коридори та маршрути. 

 

3) Контроль завантаження та розвантаження вантажівок 

За допомогою камер, розміщених всередині та поза завантажувальними отворами, рішення Hikvision створює запис для подальшого використання. Це має важливе значення для визначення відповідальності у разі зникнення товару або у разі нещасного випадку, коли тендітні товари падають з вантажівки або піддону.

 

4) Перевірки безпеки

Для максимальної безпеки інформація для сканерів штрих-коду перехрещується з відеозаписами. Це покращує відстеження товарів і забезпечує аудиторський слід, щоб гарантувати, що товари ніколи не “випливуть” з ланцюга постачання. 

 

5) Автоматизація вхідних та вихідних процесів

Рішення Hikvision усуває необхідність розраховувати транспортні витрати на посилки вручну, виходячи з їх ваги та розміру. Натомість він використовує інформацію про продукцію зі сканерів штрих-коду для автоматизації процесу, скорочення експлуатаційних витрат та максимізації пропускної здатності. 

 

6) Ефективне управління доками з цифровим інтерфейсом приладової панелі 

Рішення надає цифрову інформаційну панель, на якій відображаються всі доки, показуючи, чи вони є чи зайняті. Панель приладів також відображає історичні дані про ефективність, дозволяючи персоналу оптимізувати ефективність роботи, оптимізувати планування та прийняття персоналу, а також прискорити час між прибуттям та виїздом автомобілів. Разом ці переваги покращують загальну ефективність роботи логістичного парку.

Використовуючи інтелектуальну док-камеру на кожному завантажувально-розвантажувальному відділенні, це рішення надає інформацію в режимі реального часу, що дозволяє менеджерам доків приймати точні, своєчасні рішення щодо набагато більшої кількості доків, ніж це було б можливо. 

 Основні переваги Smart Dock Management

 

З рішенням Hikvision Smart Dock логістичні операції можуть покращити пропускну здатність та продуктивність, а також забезпечити набагато кращий досвід для менеджерів доків та водіїв вантажівок. 

Основні переваги включають: 

1) Підвищення експлуатаційної продуктивності та ефективності

Завдяки функціям, які допомагають менеджерам швидше надсилати водіїв до наявних доків, Hikvision Smart Dock допомагає максимально використовувати док-станцію. Це дозволяє логістичним операціям збільшити загальну продуктивність і, як наслідок, збільшити дохід.

 На додаток до цієї переваги, продуктивність збільшується завдяки функціям, які автоматизують ряд ключових процесів, включаючи відстеження товарів, перевірку безпеки, визначення розмірів та зважування. Все це допомагає підвищити ефективність роботи, забезпечуючи значну економію коштів для логістичних операторів. 

 

2) Наскрізний моніторинг та безпека товарів

Відстежуючи та записуючи весь процес завантаження та розвантаження товарів, рішення Hikvision створює аудиторський слід для кожного товару, що проходить по території. Це допомагає поліпшити безпеку товарів і запобігти втраті товарних запасів, а також допомагає визначити відповідальність за втрату або пошкодження товару. Інформацію зі сканерів штрих-коду можна перехрестити з відеоматеріалами, щоб відстежувати товари, швидко і легко виявляти та переглядати інциденти. 

 3) Відмінний досвід для менеджерів доків та водіїв

Використовуючи рішення Hikvision, менеджери доків можуть набагато легше справлятися зі своїм навантаженням та приймати найкращі рішення щодо великої кількості транспортних засобів та виділених доків. 

Крім того, водії отримують чіткі інструкції про те, де паркуватись і де чекати, і можуть завантажувати чи розвантажувати набагато швидше, ніж це було б можливо. Це дає їм набагато кращий досвід і дозволяє виконувати свої вимогливі графіки. 

Джерело інформації