Масштабний проект Hikvision захищає …

 Масштабний проект Hikvision  захищає кампуси Західної Індії

Компанія Hikvision надала програмне забезпечення VMS і IP-обладнання для уряду Управління технічної освіти штату Гуджарат (Government of Gujarat Directorate of Technical Education – DTE) для захисту та адміністрування навчальних закладів Західної Індії.

Інтегрована мережа

Забезпечуючи дистанційне спостереження і моніторинг тривоги, Hikvision надала IP-рішення, використовуючи безпечну VPN DTE, яка з’єднує всі освітні сайти. Була встановлена програма Hikvision iVMS-5200, що цілковито підтримує продукти Hikvision (включаючи цифрові та аналогові відеореєстратори, камери й спідоми, а також продукти сторонніх виробників, що відповідають стандарту ONVIF). Це професійне ПО для управління новою системою відеоспостереження 24/7 без вихідних.

Надаючи доступне високоякісне спостереження у 43 студентських містечках, Hikvision окремо виділив поєднання двомегапіксельної варіофокальної камери DS-2CD2620F-IS і двомегапіксельної купольної камери DS-2CD2720F-IS. Обидві моделі камер забезпечують роздільну здатність 1920×1080 пікселів і функцію денного та нічного ICR, а також компенсації фонового освітлення (BLC). Приблизно 1300 нових камер Hikvision встановлені у вестибюлях, класних кімнатах, лабораторіях, кабінетах, екзаменаційних залах, аудиторіях, складських приміщеннях, вихідних і вхідних дверях, а також на автостоянках і виходах з містечка.

“Мережеве рішення для спостереження на базі Hikvision ілюструє те, що може бути досягнуто великомасштабною інтеграцією”, – пояснює Пінкаю Шах (Pinkal Shah), менеджер технічної підтримки у Prama Hikvision India. “Програмне забезпечення Hikvision iVMS-5200 VMS дозволяє легко і надійно контролювати 43 кампуси, здійснюючи централізоване управління відео, інтеграцію і механізм перемикання під час відмови. Підтримуючи локальні сховища та зберігання на SD-картах, система використовує режим відеозапису у форматі Hikvision (CVR) з використанням NAS для приймання потоків даних безпосередньо з мережевих камер. Немає потреби у проміжному сервері зберігання, це збільшує ефективність зберігання і стабільність системи, значно знижуючи витрати на обладнання “.

Переваги системи

“Система спостереження Hikvision використовує WAN / VPN для підключення локацій у цьому масивному проекті з безліччю майданчиків”, – пояснює пан Дайашанкар (Dayashankar) з компанії системної інтеграції Progility Technologies Pvt. Ltd. “Відмінне програмне забезпечення IVMS-5200 Professional Hikvision дозволило нам інтегрувати наявні камери сторонніх виробників, а також забезпечило конфігурацію та моніторинг віддаленої тривоги. Якість зображення у камерах Hikvision виняткова у будь-якій реальній ситуації”.

Посилання на офіційне джерело