McDonald’s в Малайзії вибрав Hikvision

 McDonald’s в Малайзії вибрав Hikvision

МакДональдз у Малайзії нещодавно встановив відеоспостереження у понад 300 філіях. Hikvision у свою чергу завершила встановлення масштабного відеоспостереження для корпорації МакДональдз у Малайзії. Величезний проект реалізував 2000 тримегапіксельних антивандальних купольних камер Hikvision.


“Керівний склад корпорації МакДональдз цілком задоволений POS-інтеграцією та 1080p HD-якістю”, – заявив Вейсон Чан, менеджер AAC Distribution Sdn Bhd. “Усього 2000 тримегапіксельних камер Hikvision з антивандальними куполами були поставлені для проекту у понад 300 філій МакДональдз. Тож майже на кожну точку доводиться по 5-7 камер, під’єднаних до реєстраторів Hikvision DS-7716NI-ST NVR. Кожен з POS-терміналів пов’язаний з NVR через послідовний IO-сервер і комутатор. Система відеоспостереження щільно інтегрована у центральну систему управління кожної точки. Менеджери можуть шукати та відтворювати історію транзакцій, для запобігання втрат даних або надання інформації під час суперечок з клієнтами”.


Робін Ху, менеджер з продажів Hikvision у Малайзії заявив: “Hikvision з гордістю зіграла важливу роль у масовому заході для корпорації МакДональдз. Успішна реалізація нещодавно інтегрованої системи POS і відеоспостереження є знаковим моментом в історії компанії. Це призвело до поліпшення працездатності у кожному відділенні МакДональдз. Та набагато важливішим є те, що це створило безпечне середовище клієнтам і співробітникам”.